myCRED - en to lt-LT translation catalogue (762 entries)

en: Import log entries via a CSV file.
lt-LT: Įkelti įvykių sąrašą per CSV failą.

en: %s Balance Import
lt-LT: %s Balanso importavimas

en: Processing...
lt-LT: Vykdoma...

en: Sent
lt-LT: Siųsti

en: Error - Try Again
lt-LT: Klaida - bandykite dar kartą

en: About %s
lt-LT: Apie %s

en: Awesome People
lt-LT: Nuostabūs žmonės

en: Balance
lt-LT: Balansas

en: History
lt-LT: Istorija

en: Setup
lt-LT: Nustatymai

en: Settings
lt-LT: Nustatymai

en: Make sure to backup your database and files before updating, in case anything goes wrong!
lt-LT: Prieš diegiant atnaujinimus, rekomenduojama pasidaryti atsargines duomenų bazių ir failų kopijas.

en: No limit
lt-LT: Be limito

en: / Day
lt-LT: Diena

en: / Week
lt-LT: Savaitė

en: / Month
lt-LT: Mėnuo

en: in Total
lt-LT: Viso

en: Once every 24 hours
lt-LT: Kartą per parą

en: Once every 7 days
lt-LT: Kartą per savaitę

en: Once per day (reset at midnight)
lt-LT: Kartą per dieną (perkrovimas vidurnakty)

en: Select
lt-LT: Pasrinkti

en: Surprise
lt-LT: Siurprizas

en: click to close
lt-LT: Paspauskite norėdami uždaryti

en: click to open
lt-LT: Paspauskite norėdami atidaryti

en: Settings Updated
lt-LT: Nustatymai papildyti

en: Update Balance
lt-LT: Atnaujinti balansą

en: User is excluded
lt-LT: Vartotojas pašalintas

en: Log Entry can not be empty
lt-LT: Sąrašas negali būti tuščias

en: Amount can not be zero
lt-LT: Kiekis negali būti lygus nuliui

en: Date
lt-LT: Data

en: Time
lt-LT: Laikas

en: Entry
lt-LT: Veiksmas

en: Edit Users Balance
lt-LT: Redaguoti vartotojo balansą

en: Close
lt-LT: Uždaryti

en: Excluded
lt-LT: Atmesti

en: Total
lt-LT: Viso

en: Adjust
lt-LT: Reguliuoti

en: Edit
lt-LT: Keisti

en: Cancel
lt-LT: Atšaukti

en: Current Balance
lt-LT: Balansas

en: Amount
lt-LT: Kiekis

en: A positive or negative value
lt-LT: Teigiama arba neigiama reikšmė

en: Log Entry
lt-LT: Veiksmų žurnalas

en: optional
lt-LT: pasirinktinai

en: Accounts successfully reset
lt-LT: Paskyra sįkmingai perkrauta

en: Invalid decimal value.
lt-LT: Netinkama dešimtainė reikšmė.

en: Warning! All entries in your log will be permanently removed! This can not be undone!
lt-LT: Dėmesio! Visi įrašai bus ištrinti negrįžtamai!

en: All log entries belonging to deleted users will be permanently deleted! This can not be undone!
lt-LT: Dėmesio! Visi įrašai priklausantys pašalintiems naudotojams bus ištrinti negrįžtamai!

en: Warning! All user balances will be set to zero! This can not be undone!
lt-LT: Dėmesio! Visi vartotojų balansai bus nunulinti negrįžtamai!

en: Done!
lt-LT: Atlikta!

en: No decimals
lt-LT: Be dešimtainių

en: <a href="%s">Click here</a> to change your default point types setup.
lt-LT: <a href="%s">Paspauskite čia</a>norėdami pakeisti nustatytas taškų rūšis.

en: %s Settings
lt-LT: %s Nustatymai

en: Core Settings
lt-LT: Pagrindiniai nustatymai

en: Labels
lt-LT: Etiketės

en: Format
lt-LT: Formatas

en: Prefix
lt-LT: Priešdėlis

en: Separators
lt-LT: Atskyrėjai

en: Decimals
lt-LT: Dešimtainės

en: Suffix
lt-LT: Priesaga

en: Tip
lt-LT: Patarimas

en: As this is your main point type, the value you select here will be the largest number of decimals your installation will support.
lt-LT: Kadangi tai yra jūsų pagrindinės rūšies taškai, jūsų pasirinkta reikšmė bus didžiausias dešimtainis skaičius, kurį palaiko sistema.

en: Security
lt-LT: Saugumas

en: Delete log entries when user is deleted.
lt-LT: Ištrinti veiksmų sąrašus kai ištrintas vartotojas

en: Management
lt-LT: Valdymas

en: Entries
lt-LT: Veiksmai

en: Actions
lt-LT: Įvykiai

en: Empty Log
lt-LT: Tuščias sąrašas

en: Users
lt-LT: Vartotojai

en: Set all to zero
lt-LT: Nunulinti

en: Point Types
lt-LT: Taškų rūšys

en: Label
lt-LT: Etiketė

en: Delete
lt-LT: Ištrinti

en: Add New Type
lt-LT: Pridėti naują rūšį

en: Update Settings
lt-LT: Aktyvuoti nustatymus

en: Identify users by
lt-LT: Identifikuokite vartotoją pagal

en: User ID
lt-LT: Vartotojo ID

en: User Email
lt-LT: Vartotojo el. paštas

en: User Login
lt-LT: Vartotojo prisijungimas

en: Import Log Entry
lt-LT: Importuoti veiksmų sąrašą

en: Export
lt-LT: Eksportuoti

en: Add-ons
lt-LT: Papildiniai

en: Give your users badges based on their interaction with your website.
lt-LT: Suteikite naudotojams ženklelius pagal jų veiklą tinklapyje.

en: The <strong>buy</strong>CRED Add-on allows your users to buy points using PayPal, Skrill (Moneybookers) or NETbilling. <strong>buy</strong>CRED can also let your users buy points for other members.
lt-LT: The <strong>pirkti</strong>CRED papildinys leidžia jūsų vartotojams pirkti kreditus per PayPal, Skrill (Moneybookers) ar NETbilling. <strong>pirkti</strong>CRED taip pat leidžia pirkti kreditus kitiems dalyviams.

en: Allow your users to send or "donate" points to other members by either using the mycred_transfer shortcode or the myCRED Transfer widget.
lt-LT: Sudaro galimybę naudotojams siųsti ar aukoti auksinus kitiems dalyviams arba per  
    mycred_transfer trumpąjį kodą arba per myCred Pervedimai valdiklį.

en: Activate Add-on
lt-LT: Aktyvuokite papildinį

en: Activate
lt-LT: Aktyvuoti

en: Deactivate Add-on
lt-LT: Išjungti papildinį

en: Deactivate
lt-LT: Išjungti

en: Log
lt-LT: Sąrašas

en: User
lt-LT: Vartotojas

en: Row Deleted
lt-LT: Eilutė ištrinta

en: Log entry not found
lt-LT: Veiksmų sąrašas nerastas

en: Edit Log Entry
lt-LT: Redaguoti prisijungimų žurnalą

en: Are you sure you want to delete this log entry? This can not be undone!
lt-LT: Ar jūs tikrai norite ištrinti sąrašą? Atkurti ištrinto sąrašo negalėsite!

en: Search results for
lt-LT: Ieškoti rezultatų

en: My %s History
lt-LT: Mano 
    %s 
    istorija

en: Master Template
lt-LT: Tėvinis šablonas

en: Enabled
lt-LT: Įjungta

en: Network Settings
lt-LT: Tinklo nustatymai

en: %s Network
lt-LT: Tinklas

en: Note! %s has not yet been setup.
lt-LT: Dėmesio! 
    %s nenustatytas!

en: Disabled
lt-LT: Išjungta

en: Central Logging
lt-LT: Pagrindinis prisijungimas

en: Save Network Settings
lt-LT: Išsaugoti tinklo nustatymus

en: Point Type
lt-LT: Taškų rūšis

en: My History
lt-LT: Mano istorija

en: %s's History
lt-LT: Istorija

en: Current balance
lt-LT: Balansas

en: All
lt-LT: Visi

en: Today
lt-LT: Šiandien

en: Yesterday
lt-LT: Vakar

en: This Week
lt-LT: Šią savaitę

en: This Month
lt-LT: Šį mėnesį

en: Go
lt-LT: Eiti

en: Do not show
lt-LT: Nerodyti

en: Include in Profile Header
lt-LT: Įdėti į profilio antraštę

en: Show in Profile
lt-LT: Rodyti profilyje

en: %singular% Balance
lt-LT: Balansas

en: Template
lt-LT: Šablonas

en: %plural% History
lt-LT: Istorija

en: Members can view each others %_plural% history.
lt-LT: Dalyviai gali matyti vieni kitų %_plural% istoriją.

en: Menu Title
lt-LT: Meniu pavadinimas

en: Title shown to me
lt-LT: Pavadinimas rodomas man

en: Title shown to others. Use %s to show the first name.
lt-LT: Pavadinimas rodomas kitiems. Naudokite
     %s norėdami rodyti pirmą vardą.

en: Menu Position
lt-LT: Meniu padėtis

en: Current menu positions:
lt-LT: dabartinės meniu padėtys:

en: Number of history entries to show
lt-LT: Rodomų įrašų kiekis

en: Invite Anyone Plugin
lt-LT: "Pakvieskite visus" įskiepis

en: Awards %_plural% for sending invitations and/or %_plural% if the invite is accepted.
lt-LT: Skiriama 
    %_plural% už pakvietimų siuntimą ir/ar 
    %_plural% jei kvietimas priimtas.

en: Limit
lt-LT: Limitas

en: Log template
lt-LT: Sąrašo šablonas

en: WP-Polls
lt-LT: WP-Apklausos

en: Awards %_plural% for users voting in polls.
lt-LT: Skiriama 
    %_plural% už naudotojų balsavimą apklausose.

en: Log Template
lt-LT: Žurnalo šablonas

en: Post Ratings
lt-LT: Įrašų įvertinimai

en: Awards %_plural% for post ratings. Supports awarding %_plural% both to post author and the user rating.
lt-LT: Skiriama  %_plural% už įrašo įvertinimus. Skiriama 
    %_plural% ir įrašo autoriui ir įvertinimą atliekančiam naudotojui.

en: Based on rating
lt-LT: Pagrįsta reitingavimu

en: Use the Rating Value instead of the amount set here.
lt-LT: naudoti Įvertinimo vertę vietoje čia nurodyto dydžio.

en: Gravityform Submissions
lt-LT: Gravityform pareiškimai

en: Awards %_plural% for successful form submissions.
lt-LT: Skiriama 
    %_plural% už sėkmingą formos pateikimą.

en: No forms found.
lt-LT: Formų nerasta.

en: Awards %_plural% for Simple:Press actions.
lt-LT: Skiriama 
    %_plural% SimplePress veiksmus.

en: BuddyPress: Members
lt-LT: BuddyPress: Dalyviai

en: Awards %_plural% for profile related actions.
lt-LT: Skiriama %_plural% už veiksmus susijusius su profiliu.

en: BuddyPress: Groups
lt-LT: BuddyPress: Grupės

en: Awards %_plural% for group related actions. Use minus to deduct %_plural% or zero to disable a specific hook.
lt-LT: Skiriama 
    %_plural% už veiksmus susijusius su grupe. Naudokite minusą nuskaityti 
    %_plural% arba nulį atjungti tam tikrą hook-ą.

en: Insufficient Funds
lt-LT: Nepakanka lėšų

en: Users with zero balance can not add friends. Requires that you deduct %_plural% for adding a new friend.
lt-LT: Vartotojai su nuliniu balansu negali pridėti draugų. Reikalaujama pridedant naują draugą išskaityti auksinus.

en: Deleted Comment
lt-LT: Ištrintas komentaras

en: Sending Gift
lt-LT: Dovanos pasiuntimas

en: AffiliateWP
lt-LT: Partneriai wP

en: Awards %_plural% for affiliate signups, referring visitors and store sale referrals.
lt-LT: Skiriama %_plural% už partnerių prisiregistravimą, nukreiptus skaitytojus ir pirkimus parduotuvėje pagal nukreipimus.

en: Affiliate Signup
lt-LT: Parnerių prisiregistravimas

en: Referring Visitors
lt-LT: Nukreipiantys lankytojai

en: Referring Sales
lt-LT: Pardavimai per partnerių nuorodas

en: Exchange Rate
lt-LT: Keitimo kursas

en: How much is 1 %s worth in %s
lt-LT: Kiek vertas 1 auksinas

en: Events Manager
lt-LT: Įvykių valdytojas

en: Awards %_plural% for users attending events.
lt-LT: Auksinai vartotojams už dalyvavimą renginiuose.

en: Attending Event
lt-LT: Dalyvavimas renginyje

en: Cancelling Attendance
lt-LT: Lankomumas atšaukiamas

en: %plural% for Sharing
lt-LT: %_plural% už dalinimasi

en: Awards %_plural% for users sharing / liking your website content to popular social media sites.
lt-LT: Skiriama 
    %_plural% už jūsų tinklapio turinio dalinimasi/patinka populiariuose socialiniuose tinkluose.

en: rtMedia Galleries
lt-LT: rtMedia galerijos

en: Award / Deduct %_plural% for users creating albums or uploading new photos.
lt-LT: Skiriama/Nuskaitoma %_plural% už naudotojų sukurtus albumus arba įkeliamas nuotraukas.

en: Photo Upload
lt-LT: Nuotraukos įkėlimas

en: Video Upload
lt-LT: Video įkėlimas

en: Music Upload
lt-LT: Muzikos įkėlimas

en: WP Favorite Posts
lt-LT: Populiariausi WP įrašai

en: Awards %_plural% for users adding posts to their favorites.
lt-LT: Skiriama 
    %_plural% už tai, kad naudotojai prideda įrašą prie mėgstamų.

en: Adding Content to Favorites
lt-LT: Turinio pridėjimas prie mėgstamų

en: Removing Content from Favorites
lt-LT: Turinio pašalinimas iš mėgstmų

en: Contact Form 7 Form Submissions
lt-LT: Contact Form 7 formos pateikimai

en: Awards %_plural% for successful form submissions (by logged in users).
lt-LT: Auksinai už sėkmingą formos pateikimą (prisiregistravusiems vartotojams).

en: Jetpack Subscriptions
lt-LT: Jetpack prenumerata

en: Awards %_plural% for users signing up for site or comment updates using Jetpack.
lt-LT: Skiriama 
     %_plural% už prisiregistravimą prie tinklapio arba komentavimą per Jetpack.

en: Site Subscriptions
lt-LT: Svetainės prenumerata

en: Comment Subscriptions
lt-LT: Komentarų prenumeratos

en: Awards %_plural% for bbPress actions.
lt-LT: Skiriama %_plural% už veiksmus bbPress forumuose

en: Forum authors can receive %_plural% for creating new topics.
lt-LT:  Forumo autoriai gali gauti %_plural% už naujų temų sukūrimą

en: Show users %_plural% balance in replies
lt-LT: Rodyti vartotojų balansu atsakymuose

en: Reward with %plural%
lt-LT: Apdovanijimas 
    %_plural%

en: WooCommerce Product Reviews
lt-LT: WooCommerce produktų apžiūra

en: Awards %_plural% for users leaving reviews on your WooCommerce products.
lt-LT: Skiriama 
    %_plural% už naudotojų paliktus atsiliepimus apie jūsų WooCommerce produktus.

en: %plural% to Award
lt-LT: Paskirta %plural%

en: Use zero to disable
lt-LT: Naudokite 0 norėdami atjungti

en: myCRED Setup
lt-LT: myCred nustatymas

en: %s Setup
lt-LT: %s nustatymas

en: Remote Access
lt-LT: Nuotolinė prieiga

en: API Key
lt-LT: API raktas

en: Key
lt-LT: Raktas

en: 16, 24 or 32 characters
lt-LT: 16, 24 or 32 skaičiai

en: Required for this feature to work!<br />Minimum 12 characters.
lt-LT: Reikalinga, kad priemonė veiktų! 
    <br />Ma=iausiai 12 ženklų.

en: Key Length
lt-LT: Rakto ilgumas

en: Generate New Key
lt-LT: Sugeneruoti naują raktą

en: Warning!
lt-LT: Dėmesio!

en: Keep this key safe! Those you share this key with will be able to remotely deduct / add / transfer %plural%!
lt-LT: Saugokite šį raktą saugiai! Asmenys žinantys raktą gali pervesti auksinus!

en: Welcome to %s %s
lt-LT: Sveiki prisijungę %s %s

en: %s Overview
lt-LT: %s apžvalga

en: Total amount in circulation
lt-LT: Viso cirkuliuoja

en: Awarded
lt-LT: Apdovanoti

en: Deducted
lt-LT: Nuskaičiuota

en: Sorry but your WordPress installation does not reach the minimum requirements for running myCRED. The following errors were given:
lt-LT: Deja, jūsų Wordpress versija per sena naudoti myCred. Įvyko šios klaidos:

en: (%s) My Balance
lt-LT: Mano balansas

en: Title
lt-LT: Pavadinimas

en: Include history
lt-LT: terpti istorijąĮ

en: History Title
lt-LT: Istorija

en: Number of entires
lt-LT: Veiksmų skaičius

en: Message
lt-LT: Pranešimas

en: (%s) Leaderboard
lt-LT: Lyderiai

en: Based On
lt-LT: Pagrįsta

en: Visible to non-members
lt-LT: Matoma ne nariams

en: Number of users
lt-LT: Vartotojų skaičius

en: Order
lt-LT: Užsakymas

en: Ascending
lt-LT: Didėjantis

en: Descending
lt-LT: Mažėjantis

en: (%s) Wallet
lt-LT: Piniginė

en: Point
lt-LT: Taškas

en: Points
lt-LT: Taškai

en: Deleted
lt-LT: Ištrinta

en: Deleted Item
lt-LT: Ištrinti pirkiniai

en: General
lt-LT: Bendras

en: User Related
lt-LT: Susiję su naudotoju

en: Post Related
lt-LT: Susiję su įrašu

en: Comment Related
lt-LT: Susiję su komentaru

en: Widget Related
lt-LT: Susiję su valdikliu

en: Amount Related
lt-LT: Susiję su kiekiu

en: Video Related
lt-LT: Susiję su video

en: and
lt-LT: ir

en: Available Template Tags:
lt-LT: Galimos žymos:

en: in total
lt-LT: viso

en: per day
lt-LT: per dieną

en: per week
lt-LT: per savaitę

en: per month
lt-LT: per mėnesį

en: Maximum once | Maximum %d times
lt-LT[0]: Daugiausiai kartą
lt-LT[1]: Daugiausiai kartus
lt-LT[2]: Daugiausiai kartų

en: Log Entries Only
lt-LT: Vien tik veiksmų sąrašai

en: Log Entries and Balances
lt-LT: Veiksmų sąrašai ir balansai

en: Maximum size: %s
lt-LT: Didžiausias dydis: %s

en: Method
lt-LT: Metodas

en: View Log
lt-LT: Peržiūrėti sąrašą

en: You are excluded from using %s.
lt-LT: Jūs esate nušalintas nuo 
    %s naudojimo

en: Your balance is too low to use this feature.
lt-LT: Jūsų balansas yra per mažas naudotis šia priemone.

en: Your current %s balance
lt-LT: Dabartinis jūsų balansas

en: Minimum %s
lt-LT: Mažiausiai %s

en: Point types not found.
lt-LT: Taškų rūšis nerasta.

en: You must exchange at least %s!
lt-LT: Jūs turite iškeisti mažiausiai %s!

en: Insufficient Funds. Please try a lower amount.
lt-LT: Nepakanka lėšų. Prašome nustatyti mažesnę sumą.

en: Exchange from %s
lt-LT: Iškeisti iš %s

en: Exchange to %s
lt-LT: Iškeisti į 
    %s

en: You have successfully exchanged %s into %s.
lt-LT: Jūs sėkmingai iškeitėte iš 
    %s į 
    %s.

en: No instances found for this point type
lt-LT: Nerasta sąsajų su šios rūšies taškais

en: A video ID is required for this shortcode
lt-LT: Šiam trumpajam kodui reikia video ID

en: User Missing
lt-LT: Vartotojas nerastas

en: Search Results
lt-LT: Ieškoti rezultatų

en: No log entries found
lt-LT: Sąrašų nerasta

en: Show all references
lt-LT: Rodyti visas nuorodas

en: User ID, Username, Email or Nicename
lt-LT: Naudotojo ID, Naudotojo vardas, el.paštas arba slapyvardis

en: Show in order
lt-LT: Rodyti eolėje

en: Filter
lt-LT: Filtras

en: Search Log
lt-LT: Ieškoti sąrašo

en: search log entries
lt-LT: ieškoti veiksmų sąrašų

en: Website Registration
lt-LT: Registracija į svetainę

en: Website Visit
lt-LT: Apsilankymas tinklapyje

en: Viewing Content (Member)
lt-LT: Turinio peržiūra (dalyvis)

en: Viewing Content (Author)
lt-LT: Turinio peržiūra (autorius)

en: Logging in
lt-LT: Prisijungimas

en: Publishing Content
lt-LT: Turinio paskelbimas

en: Approved Comment
lt-LT: patvirtintas komentaras

en: Unapproved Comment
lt-LT: nepatvirtintas komentaras

en: SPAM Comment
lt-LT: Brukalai

en: Link Click
lt-LT: Nuorodos aktyvavimas

en: Watching Video
lt-LT: Video peržiūrėjimas

en: Visitor Referral
lt-LT: Lankytojo nuoroda

en: Signup Referral
lt-LT: Prisiregistravimo nuoroda

en: New Profile Update
lt-LT: Naujo profilio papildymas

en: Profile Update Removal
lt-LT: Profilio papildymo pašalinimas

en: Avatar Upload
lt-LT: Avataro pridėjimas

en: New Friendship
lt-LT: Nauja draugystė

en: Ended Friendship
lt-LT: Nutraukta draugystė

en: New Profile Comment
lt-LT: Naujas profilio komentaras

en: Profile Comment Deletion
lt-LT: Profilio komentaro ištrynimas

en: New Message
lt-LT: Naujas pranešimas

en: New Group
lt-LT: Nauja grupė

en: Deleted Group
lt-LT: Ištrinta grupė

en: New Group Forum Topic
lt-LT: Nauja grupės forumo tema

en: Edit Group Forum Topic
lt-LT: Grupės forumo temos redagavimas

en: New Group Forum Post
lt-LT: Naujo grupės forumo paskelbimas

en: Edit Group Forum Post
lt-LT: Grupės forumo įrašo redagavimas

en: Joining Group
lt-LT: prisijungimas prie grupės

en: Leaving Group
lt-LT: Išėjimas iš grupės

en: New Group Avatar
lt-LT: Naujas grupės avataras

en: New Group Comment
lt-LT: naujas grupės komentaras

en: New Link
lt-LT: Nauja nuoroda

en: Link Voting
lt-LT: Nuorodos balsavimas

en: Link Update
lt-LT: Nuorodos atnaujinimas

en: New Forum (bbPress)
lt-LT: Naujas forumas (bbPress)

en: New Forum Topic (bbPress)
lt-LT: Nauja forumo tema (bbPress)

en: Favorited Topic (bbPress)
lt-LT: poluliari tema (bbPress)

en: New Topic Reply (bbPress)
lt-LT: Naujas atsakymas į temą (bbPress)

en: Form Submission (Contact Form 7)
lt-LT: Formos pateikimas (ContactForm7)

en: Form Submission (Gravity Form)
lt-LT: Formos pateikimas (Gravity Form)

en: New Forum Topic (SimplePress)
lt-LT: Nauja forumo tema (Simple Press)

en: New Forum Post (SimplePress)
lt-LT: Naujas forumo įrašas (SimplePress)

en: Affiliate Signup (AffiliateWP)
lt-LT: Partnerio prisiregistravimas (AffiliateWP)

en: Referred Visit (AffiliateWP)
lt-LT: Apsilankymas pagal nukreipimą (AffiliateWP)

en: Affiliate Referral (AffiliateWP)
lt-LT: Partnerio nukreipimas (AffiliateWP)

en: Referral Refund (AffiliateWP)
lt-LT: Išmoka už nukreipimą

en: Adding a Rating
lt-LT: Reitingavimo pridėjimas

en: Receiving a Rating
lt-LT: Gaunamas reitingavimas

en: Poll Voting
lt-LT: Balsavimas apklausoje

en: Sending an Invite
lt-LT: Pakvietimo siuntimas

en: Accepting an Invite
lt-LT: Pakvietimo priėmimas

en: Compound Interest
lt-LT: Bendrosios palūkanos

en: buyCRED Purchase (PayPal Standard)
lt-LT: buyCred Pirkimas (Standartinis PayPal)

en: buyCRED Purchase (Skrill)
lt-LT: buyCred Pirkimas (Skrill)

en: buyCRED Purchase (Zombaio)
lt-LT: buyCred Pirkimas (Zombaio)

en: buyCRED Purchase (NETBilling)
lt-LT: buyCred Pirkimas (NetBilling)

en: buyCRED Purchase (BitPay)
lt-LT: buyCred Pirkimas (BitPay)

en: Store Purchase (WooCommerce)
lt-LT: Pirkimas parduotuvėje (WooCommerce)

en: Store Reward (WooCommerce)
lt-LT: Parduotuvės atsidėkojimas (Woocommerce)

en: Product Review (WooCommerce)
lt-LT: Prekių peržiūra (WooCommerce)

en: Store Purchase (MarketPress)
lt-LT: Pirkimas parduotuvėje (MarketPress)

en: Store Reward (MarketPress)
lt-LT: parduotuvės atsidėkojimas (MarketPress)

en: Store Purchase (WP E-Commerce)
lt-LT: Pirkimas parduotuvėje

en: Transfer
lt-LT: Pervesti

en: Manual Adjustment by Admin
lt-LT: rankinis administratoriaus nustatymas

en: Banking
lt-LT: Bankininkystė

en: Central Banking
lt-LT: Centrinė bankininkystė

en: Recurring Payouts
lt-LT: Pasikartojančios išmokos

en: Setup mass %_singular% payouts for your users.
lt-LT: Nustatyti masines 
    %_singular% išmokas jūsų naudotojams.

en: %s Banking
lt-LT: %s bankininkystė

en: Enable
lt-LT: Įjungti

en: Update Changes
lt-LT: Aktyvuoti pakeitimus

en: You do not have enough %plural% to send.
lt-LT: Jūs neturite pakankamai 
    %plural% siųsti.

en: You have exceeded your %limit% transfer limit.
lt-LT: Jūs esate išnaudoję pervedimų limitą.

en: Transaction completed.
lt-LT: Pervedimas baigtas.

en: Security token could not be verified. Please contact your site administrator!
lt-LT: saugumo žetonas negali būti patvirtintas. Prašome susisiekti su jūsų svetainės administratoriumi!

en: Communications error. Please try again later.
lt-LT: Komunikacijos klaida. Bandykite dar kartą.

en: Recipient not found. Please try again.
lt-LT: Gavėjas nerastas. Pabandykite dar kartą.

en: Transaction declined by recipient.
lt-LT: Pervedimą atmetė gavėjas.

en: Incorrect amount. Please try again.
lt-LT: Netinkama suma. Prašome bandyti dar kartą.

en: Transfer Limit exceeded.
lt-LT: Pervedimų limitas išnaudotas.

en: No limits.
lt-LT: Be limitų.

en: Impose daily limit.
lt-LT: Nustatykite dienos limitą.

en: Impose weekly limit.
lt-LT: Nustatykite savaitės limitą.

en: User Login (user_login)
lt-LT: Naudotojo prisijungimas

en: User Email (user_email)
lt-LT: Naudotojo el. paštas

en: Yes
lt-LT: Taip

en: No
lt-LT: Ne

en: Transfers
lt-LT: Pervedimai

en: Reload
lt-LT: Perkrauti

en: Limits
lt-LT: Limitai

en: Limit Amount
lt-LT: Ribotas kiekis

en: Log Templates
lt-LT: Sąrašo šablonai

en: Ranks for %s
lt-LT: Rangai

en: Ranks
lt-LT: Rangai

en: Rank
lt-LT: Rangas

en: Add New
lt-LT: Pridėti naują

en: Edit Rank
lt-LT: Redaguoti rangą

en: New Rank
lt-LT: Naujas rangas

en: View Rank
lt-LT: Peržiūrėti rangą

en: Search Ranks
lt-LT: Ieškoti rangų

en: No ranks found
lt-LT: Rangų nerasta

en: No ranks found in Trash
lt-LT: Šiukšliadėžėje rangų nerasta

en: Rank Updated.
lt-LT: Rangas pakeistas

en: Completed - Total of %d users effected
lt-LT: Baigta - viso  paveikė
     %d vartotojų

en: Warning! All ranks will be deleted! This can not be undone!
lt-LT: Dėmesio! Visi rangai bus ištrinti neatstatomai!

en: Are you sure you want to re-assign user ranks?
lt-LT: Ar tikrai norite pakeisti vartotojo rangą?

en: Rank Title
lt-LT: Rango pavadinimas

en: Logo
lt-LT: Logotipas

en: Requirement
lt-LT: Reikalavimai

en: No Logo Set
lt-LT: Logotipas nepasirinktas

en: Any Value
lt-LT: Jokios vertės

en: Minimum %plural%
lt-LT: Mažiausiai 
    %plural%

en: Maximum %plural%
lt-LT: Daugiausia %plural%

en: Not Set
lt-LT: Nenustatyta

en: Rank Features
lt-LT: Rangų elementai

en: %plural% requirement
lt-LT: reikalavimai

en: Content
lt-LT: Tūrinys

en: Excerpt
lt-LT: Ištrauka

en: Comments
lt-LT: Komentarai

en: Display Order
lt-LT: Rodymo tvarka

en: Ascending - Lowest rank to highest
lt-LT: Didėjančia tvarka - žemiausi rangai viršuje

en: Descending - Highest rank to lowest
lt-LT: Mažėjančia tvarka - aukščiausi rangai viršuje

en: Calculate Totals
lt-LT: suskaičiuoti viso

en: Do not show.
lt-LT: Nerodyti.

en: Include in Profile Header.
lt-LT: Įterpti į profilio antraštę.

en: Include in Profile
lt-LT: Idėti į profilį

en: Available Shortcodes
lt-LT: Galimi trumpieji kodai

en: Remove All Ranks
lt-LT: Pašalinti visus rangus

en: Assign Ranks to Users
lt-LT: Priskirti rangus naudotojams

en: Notifications
lt-LT: Pranešimai

en: Restore to default
lt-LT: Atstatyti pradinius nustatymus

en: The number of days a users notification is saved before being automatically deleted.
lt-LT: Dienų skaičius, kurį saugomi vartotojų pranešimai iki automationio sunaikinimo.

en: Duration
lt-LT: Trukmė

en: Email Notice Updated.
lt-LT: El. pašto pranešimas atnaujintas.

en: Email Subject
lt-LT: El. laiško tema

en: Status
lt-LT: Statusas

en: Not Active
lt-LT: Neaktyvus

en: Scheduled:<br /><strong>%1$s</strong>
lt-LT: Tvarkaraštis:<br /><strong>%1$s</strong>

en: Active
lt-LT: Aktyvus

en: Active - Last run:<br /><strong>%1$s</strong>
lt-LT: Aktyvus - paskutinis veiksmas:<br /><strong>%1$s</strong>

en: Email is sent when
lt-LT: El. laiškas siunčiamas kai

en: Missing instance for this notice!
lt-LT: Trūksta pranešimo turinio!

en: Sent To
lt-LT: Siųsti

en: Administrator
lt-LT: Administratorius

en: Both Administrator and User
lt-LT: Administratorius ir vartotojas kartu

en: All types
lt-LT: Visos rūšys

en: Email Settings
lt-LT: El. pašto nustatymai

en: Available Template Tags
lt-LT: Galimos šablono žymės

en: Email Header
lt-LT: El. laiško antraštė

en: Once a notice is "published" it becomes active! Select "Save Draft" if you are not yet ready to use this email notice!
lt-LT: Jei pranešimas "paskelbtas" jis tampa aktyvus! Pasirinkite "Išsaugoti juodraštį" jei jūs nepasiruošęs naudoti šio pranešimo!

en: This notice will become active on:<br /><strong>%1$s</strong>
lt-LT: Šis pranešimas taps aktyvus:<br /><strong>%1$s</strong>

en: This email notice is active.
lt-LT: Šis el.pašto pranešimas yra aktyvus.

en: Send this email notice when...
lt-LT: Siųsti pranešimą el. paštu kai..

en: Recipient:
lt-LT: Gavėjas:

en: Both
lt-LT: Abu

en: Senders Name:
lt-LT: Siuntėjų vardai:

en: Senders Email:
lt-LT: Siuntėjų el.paštas

en: Reply-To Email:
lt-LT: Atsakyti į el. laišką:

en: CSS Styling
lt-LT: CSS Stilius

en: Site Related
lt-LT: Susijusios svetainės

en: Your websites title
lt-LT: Jūsų svetainės pavadinimas

en: Your websites address
lt-LT: Jūsų svetainės adresas

en: Your websites tagline (description)
lt-LT: Jūsų tinklapio šūkis (aprašymas)

en: Your websites admin email
lt-LT: Jūsų tinklapio administratoriaus el. laiškas

en: Total number of blog members
lt-LT: Bendras blogo dalyvių skaičius

en: The users new balance
lt-LT: Naujas vartotojo balansas

en: The users old balance
lt-LT: Senas vartotojo balansas

en: The amount of points gained or lost in this instance
lt-LT: Šioje srityje gautų ir prarastų taškų kiekis

en: The log entry
lt-LT: Veiksmų žurnalas

en: users balance changes
lt-LT: vartotojo balanso pasikeitimas

en: user gains %_plural%
lt-LT: vartotojo pajamos

en: user lose %_plural%
lt-LT: vartotojo nuostoliai

en: users balance reaches zero
lt-LT: vartotojo balansas pasiekė nulį

en: users balance goes minus
lt-LT: vartotojo balansas įgija neigiamą reikšmę

en: Badge Add-on
lt-LT: Ženklelio papildinys

en: user gains a badge
lt-LT: vartotojas gauna ženklelį

en: Sell Content Add-on
lt-LT: Turinio pardavimo papildinys

en: user buys content
lt-LT: vartotojas perka turinį

en: authors content gets sold
lt-LT: autoriaus turinys parduodamas

en: buyCREDs Add-on
lt-LT: buyCred papildinys

en: user buys %_plural%
lt-LT: vartotojo pirkimai

en: Transfer Add-on
lt-LT: Pervedimų papildinys

en: user sends %_plural%
lt-LT: vartotojo pervedimai

en: user receives %_plural%
lt-LT: vartotojo gauti pervedimai

en: Ranks Add-on
lt-LT: Rangų papildinys

en: user is demoted
lt-LT: vartotojas baudžiamas

en: user is promoted
lt-LT: vartotojas skatinamas

en: Email Notices
lt-LT: El. pašto pranešimai

en: Send emails immediately
lt-LT: Siųsti el. laiškus nedelsiant

en: Send emails once an hour
lt-LT: Siųsti el. laiškus vieną kartą per valandą

en: Send emails once a day
lt-LT: Siųsti el. laiškus vieną kartą per dieną

en: Reply-To:
lt-LT: Atsakyti:

en: Default Email Content
lt-LT: Pradinis el.laiško turinys

en: Default email content.
lt-LT: Numatytasis el. pašto turinys.

en: Unsubscribe
lt-LT: Atsisakyti prenumeratos

en: Email Notice
lt-LT: Pranešimas el. paštu

en: There are no email notifications yet.
lt-LT: Pranešimų el. paštu kol kas nėra.

en: Save Changes
lt-LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Statistics
lt-LT: Statistika

en: Overview
lt-LT: Apžvalga

en: Refresh
lt-LT: Atnaujinti

en: Your log is empty. No statistics can be shown.
lt-LT: Jūsų žurnalas yra tuščias. Statistika negali būti parodyta.

en: Badges
lt-LT: Ženkleliai

en: Badge
lt-LT: Ženklelis

en: Edit Badge
lt-LT: Keisti ženklelio nustatymus

en: New Badge
lt-LT: Naujas ženklelis

en: View Badge
lt-LT: Rinktis ženklelį

en: Search Badge
lt-LT: Ženklelių paieška

en: No badges found
lt-LT: Ženklelis nerastas

en: No badges found in Trash
lt-LT: Šiukšlių dėžėje ženklelių nėra

en: Badge Updated.
lt-LT: Ženklelis papildytas

en: Badge Name
lt-LT: Ženklelio pavadinimas

en: Default Image
lt-LT: Pirminis paveikslėlis

en: Requirements
lt-LT: Reikalavimai

en: Add Level
lt-LT: Pridėti lygį

en: Level
lt-LT: Lygis

en: Badge Image
lt-LT: Ženklelio išvaizda

en: Use as Badge
lt-LT: Naudoti ženklelį

en: Badge Setup
lt-LT: Ženklelių nustatymai

en: Assign Badge
lt-LT: Priskirti ženklelį

en: Remove Connections
lt-LT: Pašalinti ryšius

en: Time(s)
lt-LT: Laikas

en: In total
lt-LT: Viso

en: Level %d
lt-LT: Lygis %d

en: Show all badges, including badges users have not yet earned.
lt-LT: Rodyti visus ženklelius, įskaitant vartotojų dar neįgytus ženklelius.

en: Include in Forum Replies
lt-LT: Įterpti į forumų pasisakymus

en: Include in Profile and Forum Replies
lt-LT: Įterpti į profilius ir forumų pasisakymus

en: Select a level
lt-LT: Pasirinkti lygį

en: Earned
lt-LT: Jau įgyti

en: No users has yet earned this badge.
lt-LT: Iki šiol niekas neįgijo šio ženklelio.

en: No connections where removed.
lt-LT: Sąsajos nepašalintos

en: %s connections where removed.
lt-LT: %s sąsajos buvo pašalintos

en: Coupons
lt-LT: Kuponai

en: Coupon
lt-LT: Kuponas

en: Create New
lt-LT: Sukurti naują

en: Edit Coupon
lt-LT: Redaguoti kuponą

en: New Coupon
lt-LT: Naujas kuponas

en: Search coupons
lt-LT: Ieškoti kuponų

en: No coupons found
lt-LT: Kuponų nerasta

en: No coupons found in Trash
lt-LT: Šiukšliadėžėje kuponų nėra

en: Coupon updated.
lt-LT: Kuponas papildytas.

en: Coupon published.
lt-LT: Kupoas paskelbtas.

en: Coupon Code
lt-LT: Kupono kodas

en: Value
lt-LT: Vertė

en: Used
lt-LT: Panaudota

en: Expires
lt-LT: Pasibaigia

en: 1 time | %d times
lt-LT[0]: 1 kartą

en: Per User
lt-LT: Vienam vartotojui

en: Expired
lt-LT: Pasibaigęs

en: In %s time
lt-LT: %s kartų

en: Coupon Setup
lt-LT: Kupono nustatymai

en: Coupon Limits
lt-LT: Kupono limitai

en: Coupon Requirements
lt-LT: Kupono reikalavimai

en: Select the point type that this coupon is applied.
lt-LT: pasirinkite taškų rušį tinkamą šiems kuponams.

en: Expire
lt-LT: Pasibaigia

en: Optional date when this coupon expires. Expired coupons will be trashed.
lt-LT: Pasirenkama kupono galiojimo pabaigos data. Kuponai su pasibaigusiu galiojimo terminu bus sunaikinti.

en: User Maximum
lt-LT: Vartotojų maksimumas

en: The maximum number of times this coupon can be used by a user.
lt-LT: Maksimalus kupono panaudojimo kartų skaičius.

en: Minimum Balance
lt-LT: Minimalus balansas

en: Optional minimum balance a user must have in order to use this coupon. Use zero to disable.
lt-LT: Pasirenkamas balanso minimumas, kurį turi turėti vartotojas, norintis panaudoti šį kuponą. Norėdami atjungti, rašykite nulį.

en: Maximum Balance
lt-LT: Maksimalus balansas

en: Optional maximum balance a user can have in order to use this coupon. Use zero to disable.
lt-LT: Ro

en: Invalid Coupon Message
lt-LT: Negaliojantis kupono pranešimas

en: Message to show when users try to use a coupon that does not exists.
lt-LT: Žinutė, rodoma, kai vartotojas bando pasinaudoti neegzistuojančiu kuponu.

en: Expired Coupon Message
lt-LT: Pranešimas apie nebegaliojantį kuponą.

en: Message to show when users try to use that has expired.
lt-LT: Rodoma žinutė, kai naudotojas bano panaudoti pasibaigusį.

en: Minimum Balance Message
lt-LT: Pranešimas apie minimalų balansą

en: Message to show when a user does not meet the minimum balance requirement. (if used)
lt-LT: Pranešimas apie tai, kad vartotojas neatitinka minimalaus balanso reikalavimo. (jei toks naudojamas)

en: Maximum Balance Message
lt-LT: Pranešimas apie maksimalų balansą

en: Message to show when a user does not meet the maximum balance requirement. (if used)
lt-LT: Pranešimas apie tai, kad vartotojas neatitinka maksimalaus balanso reikalavimų (jei toks naudojamas)

en: User Limit Message
lt-LT: Pranešimas apie vartotojo limitą

en: Message to show when the user limit has been reached for the coupon.
lt-LT: Pranešimas, kai vartotojas pasiekia kuponų limitą.

en: Success Message
lt-LT: Pranešimas apie sėkmę

en: Message to show when a coupon was successfully deposited to a users account.
lt-LT: Pranešimas apie tai, kad kuponas sėkmingai pervestas į vartotojo sąskaitą.

en: Log entry for successful coupon redemption. Use %coupon% to show the coupon code.
lt-LT: Sėkmingo kuponų išpirkimo veiksmų sąrašas. Naudokite 
     %coupon% parodyti kupono kodą.

en: Profit Share
lt-LT: Pelno dalis

en: Sell Content
lt-LT: Parduoti turinį

en: Post Types
lt-LT: Straipsnių rūšys

en: Button Label
lt-LT: Mygtuko pavadinimas

en: Price
lt-LT: Kaina

en: Ignore Manual Adjustments
lt-LT: Ignoruoti rankinį reguliavimą

en: %plural% interest rate payment
lt-LT: %plural% palūkanų normos mokėjimas

en: Interest Rate
lt-LT: Palūkanų dydis

en: Comma separated list of user IDs
lt-LT: Kableliais atskirtų vartotojų ID sąrašas

en: View
lt-LT: Peržiūrėti

en: Last Run
lt-LT: Paskutinis veiksmas

en: Payout
lt-LT: Išmoka

en: Hourly
lt-LT: Valandinis

en: Daily
lt-LT: Dienos

en: Weekly
lt-LT: Savaitinis

en: Monthly
lt-LT: Mėnesio

en: Quarterly
lt-LT: Ketvirčio

en: Semiannually
lt-LT: Pusmečio

en: Annually
lt-LT: Metinis

en: Payments
lt-LT: Mokėjimai

en: Pay Now
lt-LT: Mokėkite dabar

en: Payment for Event Registration
lt-LT: Mokėjimas už registraciją į renginį

en: Total Cost
lt-LT: Bendra kaina

en: Balance After Purchase
lt-LT: Balansas po pirkimo

en: Activate %s
lt-LT:  Aktyvuoti %s

en: Deactivate %s
lt-LT: Atjungti 
     %s

en: Gateway Settings
lt-LT: Operatoriaus nustatymai

en: How many %s is 1 %s worth?
lt-LT: Kiek 
     %s yra 1 %s vertas?

en: Gateway Title
lt-LT: Operatoriaus pavadinimas

en: Title to show on Payment page
lt-LT: Pavadinimas rodomas mokėjimo puslapyje.

en: Payment Type
lt-LT: Mokėjimo rūšis

en: Title to show on receipts and logs
lt-LT: Pavadinimas rodomas ant kvito ir sąraše

en: Pay Button
lt-LT: Mokėjimo mygtukas

en: Important!
lt-LT: Svarbu!

en: You can disable purchases using this gateway by adding a custom Event Meta: <code>mycred_no_sale</code>
lt-LT: Jūs galite atjungti pirkimus per šį operatorių pridėdami Įvykio Meta: <code>mycred_no_sale</code>

en: Users must be logged in to use this gateway!
lt-LT: Vartotojas norintis naudotis šiuo operatoriumi turi būti prisijungęs!

en: Profit Sharing
lt-LT: Pelno dalinimasis

en: Option to share sales with the product owner. Use zero to disable.
lt-LT: Pasirinkimas pasidalinti pajamomis su produkto savininku. Norėdami išjungti nustatykite nulį.

en: Templates
lt-LT: Šablonai

en: Solvent users
lt-LT: Mokūs naudotojai

en: Insolvent users
lt-LT: Nemokūs naudotojai

en: Visitors
lt-LT: Lankytojai

en: Payment for tickets to %link_with_title%
lt-LT: Mokėjimas už bilietus 
    %link_with_title%

en: Ticket refund for %link_with_title%
lt-LT: Gražinimas už bilietus 
    %link_with_title%

en: Pay using your %_plural% balance
lt-LT: Mokėkite naudodamiesi savo balansu

en: Pay
lt-LT: Mokėti

en: Thank you for your payment!
lt-LT: Ačiū už apmokėjimą!

en: I'm sorry but you can not pay for these tickets using %_plural%
lt-LT: Atsipašome, tačiau už šiuos bilietus šiais vienetais atsiskaityti negalite

en: Ticket Type
lt-LT: Bilieto tipas

en: Spaces
lt-LT: Langeliai

en: Balance After Payment
lt-LT: Balansas po mokėjimo

en: Click to toggle
lt-LT: Norėdami perjungti paspauskite

en: %s Payments
lt-LT: %s Mokėjimai

en: Disabled - Users CAN NOT pay for tickets using %plural%.
lt-LT: Atjungta - naudotojai negali mokėti už bilietus naudodamiesi 
    %plural%.

en: Single - Users can ONLY pay for tickets using %plural%.
lt-LT: Vienintelis būdas -Naudotojai gali atsiskaityti už bilietus tik naudodamiesi 
    %plural%.

en: Multi - Users can pay for tickets using other gateways or %plural%.
lt-LT: Keletas būdų - Naudotojai gali apmokėti bilietus naudodamiesi kitais operatoriais arba 
     %plural%.

en: Refunds
lt-LT: Sugrąžinimai

en: The percentage of the paid amount to refund if a booking gets cancelled. Use zero for no refunds. No refunds are given to "Rejected" bookings.
lt-LT: Grąžinamas procentas užsakymo atšaukimo atveju. Naudokite nulį jei negrąžinama. Negrąžinama už atmestus užsakymus.

en: Purchases
lt-LT: Pirkimai

en: Payment Link Label
lt-LT: Mokėjimo nuorodos pavadinimas

en: Payment Header
lt-LT: Mokėjimo antraštė

en: Messages
lt-LT: Žinutės

en: Successful Payments
lt-LT: Sėkmingi mokėjimai

en: No HTML allowed!
lt-LT: HTML negalimas!

en: Payment for Order: #%order_id%
lt-LT: Mokėjimas už užsakymą: #%order_id%

en: Store sale
lt-LT: Pardavimas

en: You must be logged in to use this gateway
lt-LT: Norint naudotis šiuo operatoriumi, reikia prisijungti

en: Insufficient Funds.
lt-LT: Nepakanka lėšų

en: Deduct the amount from your balance.
lt-LT: Išimti iš jūsų balanso

en: Item
lt-LT: Pirkinys

en: Your current balance
lt-LT: Dabartinis jūsų balansas

en: You can not use this gateway.
lt-LT: Jūs negalite naudotis šiuo operatoriumi.

en: Log Template for Payments
lt-LT: Sąrašo šablonas mokėjimams

en: Instructions
lt-LT: Instrukcijos

en: Optional instructions to show users when selecting this gateway. Leave empty to hide.
lt-LT: Pasirenkama instrukcija rodoma naudotojams, pasirinkusiems šį operatorių. Jei norite paslėpti palikite tuščią.

en: Message to show visitors who are not logged in.
lt-LT: Pranešimas rodomas neprisijungusiems lankytojams.

en: Message to show when users does not have enough %plural% to pay using this gateway.
lt-LT: Žinutė rodoma naudotojui, kai jis neturi pakankamai 
     %plural%  mokėti per šį operatorių.

en: Enable/Disable
lt-LT: Įjungti/Išjungti

en: Enable myCRED Payment
lt-LT: Įjungti myCred mokėjimą

en: Users who are not logged in or excluded from using myCRED will not have access to this gateway!
lt-LT: Neprisijungę naudotojai ar atriboti nuo myCred naudojimo neturės prieigos prie šio operatoriaus!

en: Title to show for this payment option.
lt-LT: Pavadinimas rodomas šiam mokėjimo variantui.

en: Pay with myCRED
lt-LT: Mokėti per myCred

en: Customer Message
lt-LT: Vartotojo žinutė

en: Select the point type users can use to pay.
lt-LT: Pasirinkite vienetų tipą, kuriais nadotojai galės mokėti.

en: How much is 1 %_singular% worth in %currency%?
lt-LT: Kokia 1 %_singular% vertė %currency%?

en: Show Total
lt-LT: Rodyti viso

en: Show the final price in %_plural% .
lt-LT: Rodyti galutinę kainą 
    %_plural% .

en: Show in Cart
lt-LT: Rodyti krepšelyje

en: Show on Checkout Page
lt-LT: Rodyti atsiskaitymų puslapyje

en: Show in Cart and on Checkout Page
lt-LT: Rodyti krepšelyje ir atsiskaitymų puslapyje

en: Order Total in %_plural%
lt-LT: Viso užsakyta už 
     %_plural%

en: Log entry template for profit sharing.
lt-LT: Veiksmų žurnalo šablonas pelno dalinimuisi.

en: Log entry template for refunds of profit shares.
lt-LT: Veiksmų žurnalo šablonas sugrąžinti pelno dalį.

en: You must be logged in to pay with %_plural%
lt-LT: Norėdami apmokėti turite prisijungti

en: You can not use this gateway. Please try a different payment option.
lt-LT: Jūs negalite apmokėti per šį operatorių. Prašome išbandyti kitą galimybę.

en: Insufficient funds.
lt-LT: Nepakanka lėšų

[ctx: %s = Point amount formatted]
en: Refunded %s
lt-LT: Sugrąžinta 
     %s

en: Your account has successfully been charged.
lt-LT: Nuskaitymas  iš jūsų sąskaitos pavyko.

en: (%s) Transfer
lt-LT: Pervedimas

en: Allow transfers between users.
lt-LT: Leisti pervedimus tarp vartotojų.

en: Show users balance
lt-LT: Rodyti vartotojų balansą

en: Show users limit
lt-LT: Rodyti vartotojų limitą

en: username
lt-LT: vartotojo vardas

en: email
lt-LT: el. paštas

en: recipients %s
lt-LT: gavėjai

en: No users found with this rank
lt-LT: naudotojų su šiuo rangu nerasta

en: Rank ID is required!
lt-LT: Reikalingas rango ID

en: Hooks
lt-LT: Hook-ai

en: Total %s:
lt-LT: Viso 
    %s:

en: Total amount of %s in circulation
lt-LT: Bendras 
    %s 
    kiekis cirkuliacijoje

en: Total gains (%)
lt-LT: Bendras uždarbis 
     (%)

en: Total loses (%)
lt-LT: Bendrieji nuostoliai 
     (%)

en: Total Gained: %s
lt-LT: Viso uždirbta: 
    %s

en: Total Spent: %s
lt-LT: Viso išleista 
    %s

en: This Year
lt-LT: Šiais metais

en: Gained
lt-LT: Pelnas

en: Lost
lt-LT: Nuostoliai

en: Most common ways your users have lost or spent points during this period.
lt-LT: Dažniausi būdai kaip vartotojai netenka arba išleidžia taškus per šį periodą.

en: Most common ways your users have lost or spent %_plural% during this period.
lt-LT: Dažniausi būdai kaip vartotojai netenka arba išleidžia taškus per šį periodą.

en: Loses in the last 10 days
lt-LT: Nuostoliai per paskutines 10 dienų

en: No data found
lt-LT: Nerasta duomenų

en: Most common ways your users have gained points during this period.
lt-LT: Pagrindiniai taškų uždirbimo būdai per šį periodą

en: Most common ways your users have gained %_plural% during this period.
lt-LT: Dažniausi 
     %_plural% uždirbimo būdai per šį laikotarpį.

en: Gains in the last 10 days
lt-LT: Uždirbta per paskutines 10 dienų

en: Level %s
lt-LT: Lygis %s

en: Cost
lt-LT: Kaina

en: Never
lt-LT: Niekada

en: Select currency
lt-LT: Pasirinkti valiutą

en: Test Payment
lt-LT: Bandomasis mokėjimas

en: Payment
lt-LT: Mokėjimas

en: %s Purchase
lt-LT: %s Pirkimas

en: Continue to %s
lt-LT: Tęsti

en: Click here if you are not automatically redirected
lt-LT: Paspauskite čia jei jūsų nenukreipė automatiškai

en: January
lt-LT: Sausis

en: February
lt-LT: Vasaris

en: March
lt-LT: Kovas

en: April
lt-LT: Balandis

en: May
lt-LT: Gegužis

en: June
lt-LT: Birželis

en: July
lt-LT: Liepa

en: August
lt-LT: Rugpjūtis

en: September
lt-LT: Rugsėjis

en: October
lt-LT: Spalis

en: November
lt-LT: Lapkritis

en: December
lt-LT: Gruodis

[ctx: Post Type General Name]
en: Pending Payments
lt-LT: Vykdomi mokėjimai

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Pending Payment
lt-LT: Vykdomas mokėjimas

en: Pending Payments
lt-LT: Vykdomi  mokėjimai

en: Edit Pending Payment
lt-LT: Redaguoti vykdomus mokėjimus

en: Not found in Trash
lt-LT: Šiukšliadėžėje nėra

en: Transaction ID
lt-LT: Pervedimo numeris

en: Buyer
lt-LT: Pirkėjas

en: Gateway
lt-LT: Operatorius

en: Type
lt-LT: Tipas

en: Pay Out
lt-LT: Išmoka

en: Save
lt-LT: Išsaugoti

en: Currency
lt-LT: Valiuta

en: No pending payments found
lt-LT: Nėra

en: Payment Gateways
lt-LT: Mokėjimų operatoriai

en: Please login to purchase %_plural%
lt-LT: Jei norite pirkti, prisijunkite %_plural%

en: Gift purchase from %display_name%.
lt-LT: Dovanos pirkimas iš %display_name%.

en: Select the point types that users can buy. You must select at least one!
lt-LT: Nustatykite taškus, kuriuos gali pirkti vartotojai. Privaloma nustatyti bent vieną!

en: Show seperate log for %_plural% purchases.
lt-LT: Rodyti atskirą 
    %_plural% pirkimų sąrašą.

en: Gifting
lt-LT: Dovanojimas

en: Allow users to buy %_plural% for other users.
lt-LT: Leidžia naudotojams pirkti  %_plural% kitiems naudotojams.

en: Allow users to buy %_plural% for content authors.
lt-LT: Leidžia naudotojam pirkti 
    %_plural% turinio autoriams.

en: buyCRED Purchase Log
lt-LT: buyCRED Pirkimų sąrašas

en: Purchase Log
lt-LT: Pirkinių sąrašas

en: %s Payment Gateways
lt-LT: Mokėjimų operatoriai

en: Sandbox Mode
lt-LT: Smėliadėžė

en: Enable for test purchases.
lt-LT: Įjungti testinius pirkimus.

en: More Gateways
lt-LT: Daugiau operatorių

en: Payed
lt-LT: Užmokėta

en: No purchases found
lt-LT: Pirkinių nėra

en: Buy Now
lt-LT: Pirkite dabar

en: Please setup this gateway before attempting to make a purchase!
lt-LT: Prašome atlikti operatoriaius nustatymus prieš bandant pirkti!

en: Exchange Rates
lt-LT: Keitimo kursai

en: Price mismatch. Expected: %s Received: %s
lt-LT: Kainos neatitikimas. Tikėtasi: %s Gauta: %s

en: Currency mismatch. Expected: %s Received: %s
lt-LT: Valiutos neatitikimas. Tikėtasi: 
    %s Gauta: 
    %s

en: Payment not completed. Received: %s
lt-LT: Mokėjimas neužbaigtas. Gauta: 
    %s

en: Failed to credit users account.
lt-LT: Nepavyko papildyti vartotojo sąskaitos.

en: Processing payment &hellip;
lt-LT: Vykdomas mokėjimas 
    &hellip;

en: Could not create a BitPay Invoice. Please contact the site administrator!
lt-LT: Nepavyksta sukurti BitPay sąskaitos. Prašome susisiekti su svetainės administratoriumi!

en: Bitpay returned the following error message:
lt-LT: BitPay  atsiuntė šį klaidos pranešimą:

en: Currency Code
lt-LT: Valiutos kodas

en: Item Name
lt-LT: Pirkinio pavadinimas

en: Description of the item being purchased by the user.
lt-LT: Vartotojo perkamo pirkinio aprašymas.

en: Transaction Speed
lt-LT: Pervedimo greitis

en: High
lt-LT: Aukštas

en: Medium
lt-LT: Vidutinis

en: Low
lt-LT: Žemas

en: Full Notifications
lt-LT: Pilni pranešimai

en: Account ID
lt-LT: Sąskaitos numeris

en: Site Tag
lt-LT: Tinklapio žyma

en: Order Integrity Key
lt-LT: Užsakymo patvirtinimo raktas

en: Found under Step 12 on the Fraud Defense page.
lt-LT: 12 žingsnis Apsaugos nuo sukčiavimo  puslapyje.

en: Incorrect Credit Card number
lt-LT: Neteisingas kredito kortelės numeris

en: The credit card entered is past its expiration date.
lt-LT: Pasibaigęs naudotos kredito kortelės galiojimo laikas.

en: The CVV2 number entered is not valid.
lt-LT: %vestas netinkamas CVV2 numeris.

en: The bank routing number entered is not valid.
lt-LT: Įvestas banko nukreipimo numeris yra neteisingas.

en: The bank account number entered is not valid.
lt-LT: Įvestas banko sąskaitos numeris netinkamas.

en: Duplicate transaction. Received: %s
lt-LT: Dubliuotas pervedimas: Gauta: 
    %s

en: Site ID
lt-LT: Svetainės identifikatorius

en: GW Password
lt-LT: GW slaptažodis

en: Pricing ID
lt-LT: Kainų identifikatorius

en: IP Verification
lt-LT: IP patvirtinimas

en: Language
lt-LT: Kalba

en: Success
lt-LT: Sėkmingai

en: Thank you for your purchase
lt-LT: Ačiū už pirkinius

[ctx: Return label. %s = Website name]
en: Return to %s
lt-LT: Grįžti į

en: Account Email
lt-LT: Sąskaitos el. pašto adresas

en: Return to
lt-LT: Grįžti į

en: Product:
lt-LT: Produktai:

en: Gift to:
lt-LT: Dovana:

en: (author)
lt-LT: (autorius)

en: Merchant Account Email
lt-LT: Pardavėjo sąskaitos el. paštas

en: Secret Word
lt-LT: Slaptas žodis

en: Confirmation Email
lt-LT: Patvirtinimo el. laiškas

en: Ask Skrill to send me a confirmation email for each successful purchase.
lt-LT: Paparašyti, kad Skrill atsiųstų patvirtinantį el.laišką po kiekvieno sėkmingo pirkimo.

en: Checkout Page
lt-LT: Atsiskaitymo puslapis

en: If left empty, your account email is used as title on the Skill Payment Page.
lt-LT: Jei paliktas tuščias, jūsų el.pašto adresas bus naudojamas Skrill mokėjimų puslapyje kaip pavadinimas.

en: The URL to the image you want to use on the top of the gateway. For best integration results we recommend you use logos with dimensions up to 200px in width and 50px in height.
lt-LT: Vaizdo, kurį norite naudoti operatoriaus viršuje, URL. Siekiant geresnių integravimo rezultatų, mes rekomenduojame naudoti logotipus iki 200 px pločio ir 50 px aukščio.

en: Confirmation Note
lt-LT: Patvirtinimo pranešimas

en: Optional text to show user once a transaction has been successfully completed. This text is shown by Skrill.
lt-LT: Pasirenkamas tekstas, rodomas sėkmingai įvykus naudotojo mokėjimui. Šis tekstas rodomas Skrill.
