Plugins - myCRED - Stable (latest release) - en to fa-IR translation catalogue (539 entries)

en: Processing...
fa-IR: در حال پردازش ...

en: Sent
fa-IR: ارسال شده

en: Error - Try Again
fa-IR: خطا - لطفا مجددا تلاش کنید

en: About %s
fa-IR: درباره‌ی %s

en: Awesome People
fa-IR: "اعتبار من"

en: Balance
fa-IR: تراز

en: History
fa-IR: لیست تغییرات

en: Setup
fa-IR: راه اندازي

en: Settings
fa-IR: گزینه ها

en: This Hook has no settings
fa-IR: این پنل تنظیمات ، چیزی برای تنظیم ندارد

en: No limit
fa-IR: بدون محدودیت

en: Once every 24 hours
fa-IR: یک بار در هر 24 ساعت

en: Once every 7 days
fa-IR: یک بار در هر 7 روز

en: Once per day (reset at midnight)
fa-IR: روزی یک بار ( نیمه شب ریست می شود )

en: Select
fa-IR: انتخاب کنید

en: Surprise
fa-IR: غافلگیری

en: click to close
fa-IR: برای بستن کلیک کنید   .

en: click to open
fa-IR: برای باز شدن کلیک کنید   .

en: Settings Updated
fa-IR: تنظیمات به روز شد

en: Update Balance
fa-IR: به روزرسانی میزان امتیاز

en: User is excluded
fa-IR: کاربر بن شد !

en: Log Entry can not be empty
fa-IR: داده های لیست گزارش نباید خالی باشد

en: Amount can not be zero
fa-IR: این مقدار نباید صفر باشد

en: Date
fa-IR: تاريخ

en: Time
fa-IR: زمان

en: Entry
fa-IR: ورودی

en: Close
fa-IR: بسته

en: Excluded
fa-IR: بن شده ( محروم شده )

en: Total
fa-IR: جمع

en: Adjust
fa-IR: تطبیق

en: Edit
fa-IR: ويرايش

en: Cancel
fa-IR: بیخیال

en: Username
fa-IR: نام كاربري:

en: Current Balance
fa-IR: میزان امتیازات اخیر

en: Amount
fa-IR: مبلغ

en: A positive or negative value
fa-IR: مقدار مثبت یا منفی

en: Log Entry
fa-IR: اطلاعات ورودی لیست گزارش ( لوگ )

en: optional
fa-IR: انتخابی

en: Accounts successfully reset
fa-IR: اکانت ها با موفقیت تنظیم مجدد ( ریست ) شدند

en: No users found to export
fa-IR: کاربری برای خروجی گرفتن یافت نشد

en: Warning! All user balances will be set to zero! This can not be undone!
fa-IR: اخطار ! تمام میزان امتیازات کاربران شما روی صفر تنظیم خواهند شد ! این عمل غیرقابل بازگشت می باشد !

en: Done!
fa-IR: انجام شد !

en: %s Settings
fa-IR: تنظیمات %s

en: Core Settings
fa-IR: تنظیمات اصلی

en: Labels
fa-IR: برچسب ها

en: Format
fa-IR: طرح ( فرمت )

en: Prefix
fa-IR: پیشوند

en: Separators
fa-IR: جداکننده ها

en: Decimals
fa-IR: اعداد اعشاری

en: Suffix
fa-IR: پسوند

en: Tip
fa-IR: نکته

en: Security
fa-IR: امنیت

en: Management
fa-IR: مدیریت

en: Entries
fa-IR: داده های ورودی

en: Actions
fa-IR: اجرا ها

en: Empty Log
fa-IR: لیست گزارشات ( لوگ ) خالی

en: Users
fa-IR: کاربران

en: Set all to zero
fa-IR: تغییر تمام داده ها به عدد صفر

en: Meta Key
fa-IR: کلید اطلاعات

en: Label
fa-IR: برچسب ( اتیکت )

en: Delete
fa-IR: حذف کردن

en: Update Settings
fa-IR: به روزرسانی تنظیمات

en: Identify users by
fa-IR: تایید هویت کاربر به وسیله ی

en: User ID
fa-IR: شناسه کاربری

en: User Email
fa-IR: ایمیل کاربر

en: User Login
fa-IR: ورود کاربر

en: Import Log Entry
fa-IR: وارد کردن لیست گزارشات ( لوگ ) داده های ورودی

en: Optional log entry to use if you intend to import this file in a different %s installation.
fa-IR: لیست گزارشات ( لوگ ) اختیاری برای داده های ورودی ، اگر قصد دارید این فایل را در مرحله ی نصب %s دیگری وارد فرمایید .

en: Export
fa-IR: خروجی گرفتن

en: Add-ons
fa-IR: افزونه های جانبی

en: The <strong>buy</strong>CRED Add-on allows your users to buy points using PayPal, Skrill (Moneybookers) or NETbilling. <strong>buy</strong>CRED can also let your users buy points for other members.
fa-IR: توسط افزونه ی جانبی <strong>خرید سکه یا امتیاز</strong> به کاربران خود امکان خرید امتیاز توسط درگاه های مختلف بانکی نظیر پی پال ، مانی بوکرز و یا نت بیلینگ ، را می دهید . همچنین از این طریق می توانید این امکان را برای کاربران فراهم کنید تا برای سایر اعضای سایت هم امتیاز بخرند . ( آقای ایکس برای آقای ایگرگ امتیاز بخرد ! )

en: Create email notices for any type of myCRED instance.
fa-IR: برای هر یک از بخش های "اعتبار من" ، اطلاعیه ایمیلی بسازید .

en: This add-on allows you to sell posts, pages or any public post types on your website. You can either sell the entire content or using our shortcode, sell parts of your content allowing you to offer "teasers".
fa-IR: این افزونه ی جانبی به شما این امکان را خواهد داد تا پست ها ، صفحه ها و یا هر نوع محتوای عمومی دیگر را روی وبسایتتان بفروشید . هم می توانید کل یک متن را بفروشید و هم می توانید با استفاده از شورت کدهای تولیدی این افزونه ، بخشی از محتوای مورد نظرتان را از دسترس عموم خارج کرده و آن ها را تحت عناوین مختلف ، مثل "تیزر" و یا "پیش نمایش" به فروش رسانید .

en: Allow your users to send or "donate" points to other members by either using the mycred_transfer shortcode or the myCRED Transfer widget.
fa-IR: به کاربرانتان این امکان را بدهید که امتیاز جابجا کرده یا به سایر اعضا امتیاز "اهدا" کنند . از دو طریق می توان این کار را انجام داد ، استفاده از کد mycred_transfer و یا ابزارک جابجایی امتیاز "اعتبار من" .

en: %s Add-ons
fa-IR: افزونه های جانبی %s

en: Add-on Activated
fa-IR: افزونه جانبی فعال شد

en: Add-on Deactivated
fa-IR: افزونه جانبی غیرفعال شد

en: Activate Add-on
fa-IR: فعال کردن افزونه جانبی

en: Activate
fa-IR: فعال سازی

en: Deactivate Add-on
fa-IR: غیرفعال کردن افزونه ی جانبی

en: Deactivate
fa-IR: غیرفعالسازی

en: Log
fa-IR: لیست گزارش ( لوگ )

en: User
fa-IR: نام کاربری

en: Search results for
fa-IR: نتایج جستجو برای عبارت

en: Master Template
fa-IR: الگوی اصلی

en: Enabled
fa-IR: وضعیت

en: Network Settings
fa-IR: تنظیمات ظبکه

en: %s Network
fa-IR: شبکه %s

en: Note! %s has not yet been setup.
fa-IR: توجه ! %s هنوز نصب نشده است .

en: Disabled
fa-IR: غیر فعال شده

en: Central Logging
fa-IR: تهیه لیست گزارش مرکزی

en: Site Block
fa-IR: مسدود کردن سایت

en: Comma separated list of blog ids where %s is to be disabled.
fa-IR: لیستی از شناسه ی سایت هایی که با ویرگول از هم جدا شده و %s آن ها را غیرفعال می کند .

en: Save Network Settings
fa-IR: ذخیره تنظیمات شبکه

en: My History
fa-IR: لیست اعمال من

en: %s's History
fa-IR: لیست اعمال و گزارشات %s

en: All
fa-IR: همگی

en: Today
fa-IR: امروز‍

en: Yesterday
fa-IR: ديروز

en: This Week
fa-IR: این هفته

en: This Month
fa-IR: این ماه

en: Go
fa-IR: برو

en: Do not show
fa-IR: نمایش نده !

en: Include under the "Profile" tab
fa-IR: شامل ( نمایش در ) زیر تب  "پروفایل کاربر"

en: Show in Profile
fa-IR: نمایش در پروفایل

en: %singular% Balance
fa-IR: میزان %singular%

en: Template
fa-IR: نمونه ( الگو )

en: %plural% History
fa-IR: گزارش جابجایی %plural%

en: Members can view each others %_plural% history.
fa-IR: اعضا می توانند گزارشات لیست شده از جابجایی %_plural% دیگران را ببینند .

en: Menu Title
fa-IR: عنوان منو

en: Title shown to me
fa-IR: عنوان به من نمایش داده شد

en: Title shown to others. Use %s to show the first name.
fa-IR: عنوان به کاربران نمایش داده شد . برای اینکه فقط نام اول نمایش داده شود از %s استفاده کنید .

en: Menu Position
fa-IR: جایگاه منو

en: Current menu positions:
fa-IR: جایگاه فعلی منو :

en: History URL slug
fa-IR: لیست تغییرات قسمت پایانی و معنی دار نشانی های اینترنتی

en: Number of history entries to show
fa-IR: تعداد داده های ورودی (تغییرات) قابل نمایش لیست

en: Invite Anyone Plugin
fa-IR: افزونه ی Invite Anyone

en: Awards %_plural% for sending invitations and/or %_plural% if the invite is accepted.
fa-IR: اهدای %_plural% برای فرستادن و یا قبول کردن دعوتنامه

en: Limit
fa-IR: محدوده

en: Log template
fa-IR: نمونه ی لیست گزارش ( لوگ )

en: required
fa-IR: ضروری

en: WP-Polls
fa-IR: نظرسنجی های وردپرس   |   WP-Polls

en: Awards %_plural% for users voting in polls.
fa-IR: اهدای %_plural% برای کاربرانی که در نظرسنجی ها رای می دهند .

en: Log Template
fa-IR: نمونه لیست گزارش ( لوگ )

en: Content Author
fa-IR: نویسنده ی مطلب

en: No forms found.
fa-IR: فرمی یافت نشد .

en: Awards %_plural% for Simple:Press actions.
fa-IR: اهدای %_plural% برای فعالیت در سیمپل پرس ( افزونه ای انجمن ساز برای وردپرس )

en: BuddyPress: Members
fa-IR: بادی پرس : اعضا

en: Awards %_plural% for profile related actions.
fa-IR: اهدای %_plural% برای انجام فعالیت های مرتبط با پروفایل کاربری .

en: BuddyPress: Groups
fa-IR: بادی پرس : گروه ها

en: Awards %_plural% for group related actions. Use minus to deduct %_plural% or zero to disable a specific hook.
fa-IR: اهدای %_plural% برای انواع فعالیت های مربوط به گروه . می توانید از عدد منفی برای کسر %_plural% و عدد صفر برای غیرفعالسازی تنظیماتی خاص ، استفاده نمایید .

en: Insufficient Funds
fa-IR: موجودی کافی نیست !

en: Exchange Rate
fa-IR: نرخ مبادلات

en: How much is 1 %s worth in %s
fa-IR: هر 1 %s معادل چند %s است ؟

en: Events Manager
fa-IR: مدیریت رویدادها

en: Awards %_plural% for users attending events.
fa-IR: اهدای %_plural% برای شرکت در رویدادها .

en: Attending Event
fa-IR: رویداد مشارکتی

en: Cancelling Attendance
fa-IR: لغو حضور

en: WP Favorite Posts
fa-IR: پست های لیست علاقمندی ها

en: Awards %_plural% for users adding posts to their favorites.
fa-IR: اهدای %_plural% به کاربرانی که در لیست علاقمندی های خود پستی اضافه می کنند .

en: Adding Content to Favorites
fa-IR: اضافه کردن مطلب به لیست علاقمندی ها

en: Removing Content from Favorites
fa-IR: برداشتن مطلب از لیست علاقمندی ها

en: Contact Form 7 Form Submissions
fa-IR: پر کردن فرم و فرستادن فرم برای افزونه ی Contact Form 7

en: Awards %_plural% for successful form submissions (by logged in users).
fa-IR: اهدای %_plural% برای پر کردن و فرستادن فرم ( فقط کاربران لوگین شده )

en: Jetpack Subscriptions
fa-IR: اشتراک در افزونه جت پک

en: Awards %_plural% for users signing up for site or comment updates using Jetpack.
fa-IR: اهدای %_plural% برای کاربرانی که توسط افزونه ی جت پک و برای دریافت آپدیت های بخش نظرات یا حتی خود سایت ثبت نام می کنند .

en: Site Subscriptions
fa-IR: اشتراک در سایت

en: Comment Subscriptions
fa-IR: اشتراک در دیدگاه ها

en: Awards %_plural% for bbPress actions.
fa-IR: اهدای %_plural% برای فعالیت در بی بی پرس ( افزونه ی انجمن ساز برای وردپرس )

en: Forum authors can receive %_plural% for creating new topics.
fa-IR: نویسندگان انجمن می توانند برای ساختن تاپیک %plural% دریافت کنند .

en: Show users %_plural% balance in replies
fa-IR: نمایش دادن %_plural% کاربران در جواب

en: BadgeOS
fa-IR: افزونه ی BadgeOS ( افزونه ی پیشرفته ی مدال دهی و اعطای تقدیرنامه یا گواهینامه )

en: Default settings for each BadgeOS Achievement type. These settings may be overridden for individual achievement type.
fa-IR: تنظیمات پیش فرض برای هر کدام از مدال های badgeOS . می توان این تنظیمات را برای مدال ها و گواهینامه های شخصی ، مجددا ویرایش نمود .

en: Please setup your <a href="%s">default settings</a> before using this feature.
fa-IR: برای استفاده از این ویژگی ، لطفا ابتدا <a href="%s"> تنظیمات پیش فرض </a> خود را سفارشی سازی کنید

en: %plural% to Award
fa-IR: %plural% برای اهدا

en: Use zero to disable
fa-IR: برای غیرفعالسازی عدد صفر را وارد کنید

en: Deduction Log Template
fa-IR: نمونه گزارشاتِ ( لوگ ) کسر امتیاز

en: myCRED needs your attention.
fa-IR: افزونه ی "اعتبار من" نیازمند چند دقیقه از وقت شماست .

en: Run Setup
fa-IR: اجرای نصب

en: myCRED Setup
fa-IR: راه اندازی "اعتبار من"

en: This feature requires WordPress Permalinks to be setup and enabled!
fa-IR: این ویژگی نیازمند آن است که پرمالینک های وردپرس نصب و فعال باشد .

en: Click Update Settings to load the Remote API settings.
fa-IR: بر روی به روز رسانی تنظیمات کلیک کنید تا تنظیمات دسترسی از راه دور API بارگذاری شود .

en: Allow Remote Access
fa-IR: اجازه ی دسترسی از راه دور

en: Remote Access
fa-IR: دسترسی از راه دور

en: API Key
fa-IR: کلید API

en: Key
fa-IR: کلید

en: Required for this feature to work!<br />Minimum 12 characters.
fa-IR: برای فعالسازی این ویژگی نیاز است ! <br /> حداقل 12 کاراکتر .

en: Key Length
fa-IR: طول کلید

en: Generate New Key
fa-IR: کلید تازه ای ایجاد کنید

en: Warning!
fa-IR: اخطار !

en: Keep this key safe! Those you share this key with will be able to remotely deduct / add / transfer %plural%!
fa-IR: این کلید را در جای امنی نگهداری کنید ! کسانی که این کلید را با آن ها به اشتراک می گذارید ، توانایی این را خواهند داشت که %plural% اضافه / کم کنند و یا حتی %plural% انتقال دهند .

en: Incoming URI
fa-IR: آدرس اینترنتی ورودی

en: The incoming call address. Remote calls made to any other URL will be ignored.
fa-IR: آدرس فراخوان ورودی . فراخوان های راه دور که برای آدرس های اینترنتیِ دیگر ساخته شده اند ، نادیده گرفته خواهند شد !

en: Debug Mode
fa-IR: حالت عیب زدایی

en: Remember to disable when not used to prevent mischievous calls from learning about your setup!
fa-IR: به یاد داشته باشید که در هنگام بلااستفاده بودن ، آن را غیرفعال کرده تا از فراخوانی های مخرب جلوگیری به عمل آورید .

en: Welcome to %s %s
fa-IR: به افزونه "اعتبار من" ( %s ) نسخه %s خوش آمدید .

en: myCRED requires SQL 5.0 or higher. Version detected:
fa-IR: افزونه ی "اعتبار من" برای اجرا به SQL نسخه 5.0 نیاز دارد . نسخه ی یافت شده :

en: Sorry but your WordPress installation does not reach the minimum requirements for running myCRED. The following errors were given:
fa-IR: پوزش می خواهیم ، اما سایت وردپرسی شما حداقل امکانات لازم برای اجرای افزونه "اعتبارمن" را ندارد . خطاهای زیر پیش آمده :

en: (%s) My Balance
fa-IR: میزان امتیازات (%s) من

en: Title
fa-IR: تیتر

en: Include history
fa-IR: شامل لیست تغییرات امتیازه ( تاریخچه )ا

en: History Title
fa-IR: عنوان لیست تغییرات امتیازها ( تاریخچه )

en: Number of entires
fa-IR: تعداد یکپارچه سازی ها

en: Row layout
fa-IR: طرح ردیف ( سطر )

en: Show message when not logged in
fa-IR: نمایش پیام در زمان هایی که کاربر لوگین نکرده باشد

en: Message
fa-IR: متن پیام

en: (%s) Leaderboard
fa-IR: جدول برترین های (%s)

en: Visible to non-members
fa-IR: مرئی برای کاربران غیر عضو ( ثبت نام نکرده )

en: Number of users
fa-IR: تعداد کابران

en: Offset
fa-IR: دنباله

en: Optional offset of order. Use zero to return the first in the list.
fa-IR: دنباله ی مرتب از داده ها . اگر از صفر استفاده کنید اولین داده در لیست نمایش داده خواهد شد

en: Order
fa-IR: مرتب سازی

en: Ascending
fa-IR: افزایشی

en: Descending
fa-IR: کاهشی

en: Point
fa-IR: امتیاز

en: Points
fa-IR: امتیازها

en: Deleted
fa-IR: پاک شده

en: Deleted Item
fa-IR: موردهای پاک شده

en: General
fa-IR: اصلی

en: User Related
fa-IR: مرتبط با کاربر

en: Post Related
fa-IR: مرتبط با پست

en: and
fa-IR: و

en: Import
fa-IR: درون‌آوری

en: Choose a file from your computer:
fa-IR: فایل را از کامپیوتر خود انتخاب کنید

en: Maximum size: %s
fa-IR: بیشترین حجم مجاز: %s

en: OR enter path to file:
fa-IR: یا مسیر فایل مورد نظر را وارد کنید

en: Delimiter
fa-IR: جداکننده

en: Method
fa-IR: روش

en: View Log
fa-IR: دیدن گزارس

en: A video ID is required for this shortcode
fa-IR: شناسه ی ویدیو برای این "شورت کد" نیاز می باشد

en: User Missing
fa-IR: یافت نشدن کاربر

en: Search Results
fa-IR: جستجوی نتایج

en: No log entries found
fa-IR: گزارشی یافت نشد !

en: Show all references
fa-IR: نمایش تمام منابع

en: Show in order
fa-IR: نمایش بر اساس

en: Filter
fa-IR: فیــلتر

en: Search Log
fa-IR: جستجو در میان لیست گزارش

en: search log entries
fa-IR: جستجو در بین داده ها

en: Approved Comment
fa-IR: نظرات تایید شده

en: New Link
fa-IR: افزودن پیوند

en: Compound Interest
fa-IR: محاسبه ی سود ( بهره )

en: Transfer
fa-IR: جابجایی

en: Banking
fa-IR: بانکداری

en: Recurring Payouts
fa-IR: پرداخت های مکرر

en: %s Banking
fa-IR: بانکداری %s

en: Enable
fa-IR: قادر ساختن

en: Update Changes
fa-IR: به روزرسانی تغییرات

en: You do not have enough %plural% to send.
fa-IR: کاربر گرامی ، شما %plural% کافی برای ارسال کردن ندارید .

en: You have exceeded your %limit% transfer limit.
fa-IR: شما به %limit% که سقف مجاز شما برای جابجایی است ، رسیده اید و امکان جایجایی امتیاز بیشتر را ندارید .

en: Transaction completed.
fa-IR: انتقال با موفقیت پایان یافت .

en: Security token could not be verified. Please contact your site administrator!
fa-IR: کد امنیتی قابل تایید نیست . لطفا مشکل خود را با مدیر سایت مطرح نمایید .

en: Communications error. Please try again later.
fa-IR: خطا در برقراری ارتباط . لطفا بعدا امتحان نمایید .

en: Recipient not found. Please try again.
fa-IR: گیرنده یافت نشد . لطفا مجددا با دقت امتحان فرمایید .

en: Transaction declined by recipient.
fa-IR: جابجایی امتیاز توسط گیرنده رد شد !

en: Incorrect amount. Please try again.
fa-IR: مقدار نامعتبر . لطفا مجددا با دقت مقدار را وارد نمایید .

en: This myCRED Add-on has not yet been setup! No transfers are allowed until this has been done!
fa-IR: این افزونه ی جانبی "اعتبار من" ، هنوز راه اندازی نشده است . تا قبل از آن ، جابجایی امتیاز امکان پذیر نخواهد بود !

en: Transfer Limit exceeded.
fa-IR: به سقف مجاز برای جابجایی رسیدید .

en: No limits.
fa-IR: بدون محدودیت

en: Impose daily limit.
fa-IR: اعمال محدودیت روزانه .

en: Impose weekly limit.
fa-IR: اعمال محدودیت هفتگی .

en: User Login (user_login)
fa-IR: نام کاربری کاربر ( user_login )

en: User Email (user_email)
fa-IR: ایمیل کاربر ( user_email )

en: Yes
fa-IR: فعال

en: No
fa-IR: خير

en: Reload
fa-IR: بارگزاری مجدد

en: Autofill Recipient
fa-IR: شناسایی خودکار گیرنده

en: Select what user details recipients should be autofilled by.
fa-IR: انتخاب کنید کدام بخش از اطلاعات کاربران گیرنده باید به صورت خودکار پر شود .

en: Limits
fa-IR: محدودیت ها

en: Log Templates
fa-IR: نمونه های لیست گزارش ( لوگ )

en: Log template for sending
fa-IR: الگوی لیست گزارش برای ارسال

en: Log template for receiving
fa-IR: الگوی لیست گزارش برای دریافت

en: Limit Template
fa-IR: الگوی محدودیت

en: Balance Template
fa-IR: الگوی میزان امتیاز

en: Ranks
fa-IR: رنک و مدال ها

en: Rank
fa-IR: رنک و مدال

en: Add New
fa-IR: ساختن مورد جدید

en: Edit Rank
fa-IR: ویرایش مدال

en: New Rank
fa-IR: مدال جدید

en: View Rank
fa-IR: نمایش مدال

en: Search Ranks
fa-IR: جستجو در میان مدال ها

en: No ranks found
fa-IR: هیچ مدالی یافت نشد

en: No ranks found in Trash
fa-IR: هیچ رنکی در زباله دان یافت نشد

en: Completed - Total of %d users effected
fa-IR: اتمام عملیات - کل %d کاربر ترتیب اثر داده شدند

en: Warning! All ranks will be deleted! This can not be undone!
fa-IR: اخطار ! کل مدال ها پاکسازی خواهند شد ! این عمل غیرقابل بازگشت است !

en: Are you sure you want to re-assign user ranks?
fa-IR: مطمئنید که می خواهید دوباره عمل تخصیص مدال های کاربری را انجام دهید ؟

en: Rank Title
fa-IR: عنوان مدال

en: Logo
fa-IR: نشان‌واره

en: Requirement
fa-IR: پیش نیاز

en: No Logo Set
fa-IR: لوگویی ست نشده است

en: Any Value
fa-IR: هر مقداری

en: Minimum %plural%
fa-IR: کمترین مفدار %plural%

en: Maximum %plural%
fa-IR: بیشترین مقدار %plural%

en: Not Set
fa-IR: تنظیم نشده

en: Rank Features
fa-IR: ویژگی های مدال

en: %plural% requirement
fa-IR: پیش نیاز %plural%

en: Content
fa-IR: محتوی

en: Excerpt
fa-IR: توضیح کوتاه ( نقل قول )

en: Comments
fa-IR: دیدگاه ها

en: Page Attributes
fa-IR: خصوصیت های صفحه

en: Custom Fields
fa-IR: فیلدهای اضافی

en: Display Order
fa-IR: ترتیب نمایش

en: Ascending - Lowest rank to highest
fa-IR: صعودی - از پایین ترین مدال ها ، به بالاترین مدال ها

en: Descending - Highest rank to lowest
fa-IR: نزولی - از بالاترین مدال ها ، به پایین ترین مدال ها

en: Calculate Totals
fa-IR: محاسبه ی کل امتیازها

en: Do not show.
fa-IR: عدم نمایش

en: Include in Profile Header.
fa-IR: شامل ( نمایش در ) هِدر ( سربرگ ) پروفایل کاربری

en: Include under the "Profile" tab and Profile Header.
fa-IR: نمایش در زیر تب "Profile" و همچنین سربرگ پروفایل کاربری .

en: User Meta Key
fa-IR: کلید اطلاعات کاربر ( Meta key (

en: No. of ranks
fa-IR: تعداد مدال ها

en: Remove All Ranks
fa-IR: پاکسازی همه ی مدال ها

en: Assign Ranks to Users
fa-IR: تخصیص دادن مدال به کاربران

en: Notifications
fa-IR: اطلاع رسانی

en: Use %entry% to show the log entry in the notice and %amount% for the amount.
fa-IR: از کد %entry% برای نشان دادن داده های لیست گزارش و همچنین %amount% برای مقدار آن در آگاه ساز استفاده کنید .

en: Transient Lifespan
fa-IR: عمر موقتی

en: The number of days a users notification is saved before being automatically deleted.
fa-IR: تعداد روزهایی که یک آگاه ساز ، ذخیره مانده و بعد پاک می شود .

en: Duration
fa-IR: طول اسلاید

en: Use the included CSS Styling for notifications.
fa-IR: از قالب ها و کدهای CSS موجود ، برای زیباسازی آگاه سازها استفاده کنید .

en: Email Subject
fa-IR: موضوع رایانامه

en: Status
fa-IR: حالت

en: Not Active
fa-IR: غیرفعال

en: Scheduled:<br /><strong>%1$s</strong>
fa-IR: برنامه ریزی شده در : <br /><strong>%1$s</strong>

en: Active
fa-IR: فعالسازی

en: Active - Last run:<br /><strong>%1$s</strong>
fa-IR: فعال - آخرین اجرا : <br /><strong>%1$s</strong>

en: Email is sent when
fa-IR: ایمیل فرستاده وقتی فرستاده شود که

en: Missing instance for this notice!
fa-IR: یکی از مراحل برای این اطلاعیه جا افتاده است !

en: Sent To
fa-IR: ارسال شده به

en: Administrator
fa-IR: مدیریت

en: Both Administrator and User
fa-IR: هم کاربر و هم مدیر

en: Email Settings
fa-IR: تنظیمات ایمیل

en: Available Template Tags
fa-IR: نمونه تگ های قابل استفاده

en: Email Header
fa-IR: سربرگ ایمیل

en: Once a notice is "published" it becomes active! Select "Save Draft" if you are not yet ready to use this email notice!
fa-IR: به محض اینکه اطلاعیه ای "انتشار" یابد ، فعال می شود ! اگر هنوز آماده ی استفاده از این اطلاعیه نیستید ، کلید "ذخیره به عنوان پیش نویس" پیشنهاد می گردد .

en: This notice will become active on:<br /><strong>%1$s</strong>
fa-IR: این اطلاعیه در تاریخ زیر فعال می شود :<br /><strong>%1$s</strong>

en: This email notice is active.
fa-IR: این اطلاعیه ی ایمیلی فعال شد .

en: Send this email notice when...
fa-IR: این اطلاعیه ایمیلی زمانی ارسال شود که ...

en: Recipient:
fa-IR: گیرندگان ایمیل :

en: Both
fa-IR: هردو

en: Senders Name:
fa-IR: نام ارسال کننده :

en: Senders Email:
fa-IR: آدرس ایمیل ارسال کننده :

en: Reply-To Email:
fa-IR: ایمیلی که پاسخ ها به آن ارسال می شود :

en: CSS Styling
fa-IR: صفحه آرایی با CSS

en: Site Related
fa-IR: مرتبط با سایت

en: Your websites title
fa-IR: عنوان وبسایت شما

en: Your websites address
fa-IR: آدرس وبسایت شما

en: Your websites tagline (description)
fa-IR: شرح وبسایت شما

en: Your websites admin email
fa-IR: آدرس ایمیل مدیر وبسایت شما

en: Total number of blog members
fa-IR: تعداد کل کاربران سایت شما

en: users balance changes
fa-IR: میزان امتیازات کاربران تغییر کند

en: user gains %_plural%
fa-IR: کاربران %_plural% کسب کنند

en: user lose %_plural%
fa-IR: کاربران %_plural% از دست بدهند

en: users balance reaches zero
fa-IR: میزان امتیازات کاربر به صفر برسد

en: users balance goes minus
fa-IR: میزان امتیازات کاربر به عددی منفی برسد

en: Sell Content Add-on
fa-IR: بخش مربوط به "افزونه فروش محتوا"

en: user buys content
fa-IR: کاربران محتوایی را بخرند

en: authors content gets sold
fa-IR: متن نویسندگان به فروش برود

en: buyCREDs Add-on
fa-IR: بخش مربوط به "افزونه خرید امتیاز"

en: user buys %_plural%
fa-IR: کاربران %_plural% بخرند

en: Transfer Add-on
fa-IR: بخش مربوط به "افزونه انتقال امتیاز"

en: user sends %_plural%
fa-IR: کاربران %_plural% ارسال کنند

en: user receives %_plural%
fa-IR: کاربران %_plural% دریافت کنند

en: Ranks Add-on
fa-IR: بخش مربوط به "افزونه مدال دهی"

en: user is demoted
fa-IR: کاربر تنزل درجه پیدا کند ( رنک از دست بدهد )

en: user is promoted
fa-IR: کاربر ترفیع درجه پیدا کند ( رنک بدست بیاورد )

en: Email Notices
fa-IR: اطلاعیه های ایمیلی

en: Defaults
fa-IR: پیش فرض ها

en: Reply-To:
fa-IR: پاسخ های دریافتی به ایمیل زیر فرستاده شود :

en: Default Email Content
fa-IR: محتوای پیش فرض ایمیل

en: Default email content.
fa-IR: در این بخش متن ایمیل پیش فرض رو وارد می کنید

en: Unsubscribe
fa-IR: عدم اشتراک

en: Email Notice
fa-IR: اطلاعیه ایمیلی

en: Save Changes
fa-IR: ذخیره ی تنظیمات

en: Requirements
fa-IR: مورد نیاز

en: Coupons
fa-IR: کوپن ها

en: Coupon
fa-IR: کوپن

en: Create New
fa-IR: ایجاد بسته نصبی جدید

en: Edit Coupon
fa-IR: ویرایش کوپن

en: New Coupon
fa-IR: کوپن جدید

en: Coupon updated.
fa-IR: کوپن به روز شد.

en: Value
fa-IR: ارزش

en: Expired
fa-IR: منقضی شده

en: Minimum Balance
fa-IR: کمترین میزان

en: Success Message
fa-IR: پیغام موفقیت آمیز بودن

en: Sell Content
fa-IR: فروش محتوا

en: Post Types
fa-IR: انواع نوشته ها

en: Button Label
fa-IR: برچسب کلید

en: Price
fa-IR: هزینه

en: %plural% interest rate payment
fa-IR: پرداخت نرخ سود %plural%

en: Interest Rate
fa-IR: نرخ سود

en: Payout
fa-IR: پرداخت

en: Hourly
fa-IR: ساعتی

en: Daily
fa-IR: روزانه

en: Weekly
fa-IR: هفتگی

en: Monthly
fa-IR: ماهیانه

en: Quarterly
fa-IR: فصلی ( سه ماه یکبار )

en: Semiannually
fa-IR: شش ماه یک بار

en: Annually
fa-IR: سالانه

en: Payments
fa-IR: پرداخت ها

en: Pay Now
fa-IR: همین حالا بپردازید

en: Payment for Event Registration
fa-IR: پرداخت برای ثبت رویداد

en: Total Cost
fa-IR: هزینه کل

en: Balance After Purchase
fa-IR: میزان امتیاز بعد از خرید

en: Activate %s
fa-IR: فعالسازی %s

en: Deactivate %s
fa-IR: غیرفعالسازی %s

en: Gateway Settings
fa-IR: تنظیمات درگاه پرداخت

en: How many %s is 1 %s worth?
fa-IR: چه مقدار %s معادل 1 %s خواهد بود ؟

en: Gateway Title
fa-IR: عنوان درگاه

en: Title to show on Payment page
fa-IR: عنوانی که در صفحه ی پرداخت نمایش داده می شود

en: Payment Type
fa-IR: نوع پرداخت

en: Title to show on receipts and logs
fa-IR: عنوانی که در رسیدها و لیست گزارش ها ( لوگ ها ) نمایش داده می شود

en: Pay Button
fa-IR: کلید پرداخت

en: Important!
fa-IR: نکته ی مهم !

en: You can disable purchases using this gateway by adding a custom Event Meta: <code>mycred_no_sale</code>
fa-IR: می توانید پرداخت به وسیله ی این درگاه را با اضافه کردن کد سفارشی روبرو ( Event Meta ) ، غیرفعال کنید : <code>mycred_no_sale</code>

en: Users must be logged in to use this gateway!
fa-IR: کاربران برای استفاده از درگاه باید وارد سایت شده باشند ( لوگین کرده باشند )

en: Profit Sharing
fa-IR: سهم سود

en: Templates
fa-IR: نمونه ها ( الگوها )

en: Solvent users
fa-IR: کاربران پولدار !

en: Insolvent users
fa-IR: کاربران کم پول !

en: Visitors
fa-IR: بازديد كننده

en: Payment for tickets to %link_with_title%
fa-IR: پرداخت برای بلیت های %link_with_title%

en: Ticket refund for %link_with_title%
fa-IR: بلیت استرداد شده برای %link_with_title%

en: Pay using your %_plural% balance
fa-IR: پرداخت به وسیله ی میزان %_plural% شما

en: Pay
fa-IR: پرداخت

en: Thank you for your payment!
fa-IR: بابت پرداختتان صمیمانه سپاسگذاریم !

en: I'm sorry but you can not pay for these tickets using %_plural%
fa-IR: متاسفیم ، اما نمی توانید با استفاده از %_plural%های خود ، بهای این بلیت را بپردازید .

en: Ticket Type
fa-IR: نوع بلیت

en: Spaces
fa-IR: فضاها

en: Balance After Payment
fa-IR: میزان امتیاز بعد از پرداخت

en: Click to toggle
fa-IR: برای سوییچ کردن بین گزینه ها کلیک کنید

en: %s Payments
fa-IR: پرداخت های %s

en: Disabled - Users CAN NOT pay for tickets using %plural%.
fa-IR: غیرفعال شد - کاربران نمی توانند بهای بلیت ها را با %plural% خود بدهند .

en: Single - Users can ONLY pay for tickets using %plural%.
fa-IR: جداگانه - کاربران فقط می توانند با %plural% بهای بلیت ها را پرداخت کنند .

en: Multi - Users can pay for tickets using other gateways or %plural%.
fa-IR: چندگانه - کاربران می توانند از انواع درگاه های پرداخت و یا %plural% خودشان ، اقدام به پرداخت بهای بلیت ها کنند .

en: Refunds
fa-IR: استردادی ها

en: The percentage of the paid amount to refund if a booking gets cancelled. Use zero for no refunds. No refunds are given to "Rejected" bookings.
fa-IR: در صورتی که رزرواسیونی کنسل گردد ، درصدی از وجه پرداخت شده برای استرداد در نظر گرفته می شود . از عدد صفر برای عدم استفاده از ویژگی استرداد بلیت استفاده کنید . هیچ وجهی به عنوان استرداد برای بلیت های باطل شده ، پرداخت نمی شود .

en: Purchases
fa-IR: خریدها

en: Payment Link Label
fa-IR: برچسب لینک پرداخت

en: The payment link shows / hides the payment form under "My Bookings". No HTML allowed.
fa-IR: لینک پرداخت ، وجه پرداخت ها را در بخش "رزرواسیون های من" نمایش می دهد/نمی دهد . استفاده از کدهای HTML مجاز نیست .

en: Payment Header
fa-IR: سربرگ پرداخت

en: Shown on top of the payment form. No HTML allowed.
fa-IR: بالای فرم پرداخت نمایش داده می شود . استفاده از کدهای HTML مجاز نیست .

en: The button label for payments. No HTML allowed!
fa-IR: برچسب کلید پرداخت . استفاده از کدهای HTML مجاز نیست !

en: Messages
fa-IR: پیام ها

en: Successful Payments
fa-IR: پرداخت های موفقیت آمیز

en: Payment for Order: #%order_id%
fa-IR: پرداخت برای سفارش : #%order_id%

en: Store sale
fa-IR: فروش فروشگاه !

en: You must be logged in to use this gateway
fa-IR: برای استفاده از این درگاه باید ابتدا در سایت ثبت نام کرده و وارد سایت شوید .

en: Insufficient Funds.
fa-IR: موجودی کافی نیست .

en: Deduct the amount from your balance.
fa-IR: کسر این مقدار از موجودی اعتبار شما

en: Item
fa-IR: محصول

en: Your current balance
fa-IR: اعتبار فعلی شما

en: You can not use this gateway.
fa-IR: شما قادر به استفاده از این درگاه نیستید .

en: Log Template for Payments
fa-IR: نمونه لیست گزارش ( لوگ ) پرداخت ها

en: Instructions
fa-IR: دستورالعمل‌ها

en: Optional instructions to show users when selecting this gateway. Leave empty to hide.
fa-IR: دستورالعمل های اختیاری ، برای نمایش به کاربران در هنگام انتخاب این درگاه . در صورتی که کادر را خالی بگذارید این بخش نمایش داده نخواهد شد .

en: Message to show visitors who are not logged in.
fa-IR: پیامی که برای کاربران وارد نشده به سایت ، نمایش داده می شود .

en: Message to show when users does not have enough %plural% to pay using this gateway.
fa-IR: هنگامی که کاربر %plural% کافی برای پرداخت از طریق این درگاه ( روش پرداخت ) را نداشته باشد ، این پیام نمایش داده خواهد شد .

en: Enable/Disable
fa-IR: فعالسازی/غیرفعالسازی

en: Enable myCRED Payment
fa-IR: فعالسازی پرداخت از طریق امتیازات "اعتبار من"

en: Users who are not logged in or excluded from using myCRED will not have access to this gateway!
fa-IR: کاربرانی که وارد سایت نشده باشند ( لوگین نکرده باشند ) و یا کاربران محروم ( بن شده ) قابلیت دسترسی و استفاده از این درگاه پرداخت را ندارند !

en: Title to show for this payment option.
fa-IR: عنوانی که برای این گزینه ی پرداخت نمایش داده می شود .

en: Pay with myCRED
fa-IR: پرداخت با "اعتبار من"

en: Customer Message
fa-IR: پیام مشتری

en: How much is 1 %_singular% worth in %currency%?
fa-IR: یک %_singular% معادل چند %currency% است ؟ ( معادل یک %_singular% در واحد %currency% )

en: Show Total
fa-IR: نمایش کل هزینه

en: Show the final price in %_plural% .
fa-IR: نمایش هزینه ی نهایی به واحد %_plural%

en: Show in Cart
fa-IR: در سبد خرید نمایش بده

en: Show on Checkout Page
fa-IR: نمایش در صفحه ی تسویه حساب

en: Show in Cart and on Checkout Page
fa-IR: نمایش در هر دو صفحه ی سبد خرید و تسویه حساب

en: Order Total in %_plural%
fa-IR: سفارش کل به واحد %_plural%

en: You must be logged in to pay with %_plural%
fa-IR: برای پرداخت با %_plural% باید ابتدا در سایت ثبت نام کرده و وارد شوید .

en: You can not use this gateway. Please try a different payment option.
fa-IR: شما نمی توانید از این روش برای پرداخت استفاده کنید . لطفا روش دیگری را برای پرداخت انتخاب فرمایید .

en: Your account has successfully been charged.
fa-IR: حساب شما با موفقیت شارژ شد .

en: (%s) Transfer
fa-IR: جابجایی (%s)

en: Allow transfers between users.
fa-IR: اجازه ی جابجایی امتیاز بین کاربران .

en: Show users balance
fa-IR: نمایش میزان امتیاز کاربران

en: Show users limit
fa-IR: نمایش محدودیت جابجایی امتیاز برای کاربران

en: username
fa-IR: شناسه

en: email
fa-IR: آدرس ایمیل

en: recipients %s
fa-IR: گیرندگان %s

en: No users found with this rank
fa-IR: کاربری با این مدال یافت نشد

en: Rank ID is required!
fa-IR: داشتن شناسه مدال ضروریست !

en: Hooks
fa-IR: پنل تنظیمات امتیازها

en: Cost
fa-IR: هزینه

en: Never
fa-IR: هرگز

en: Test Payment
fa-IR: پرداخت آزمایشی

en: Payment
fa-IR: پرداخت

en: First Name
fa-IR: نام

en: Last Name
fa-IR: نام خانوادگی

en: Address Line 1
fa-IR: آدرس خط 1

en: Address Line 2
fa-IR: آدرس خط 2

en: City
fa-IR: شهر

en: Zip
fa-IR: کدپستی

en: State
fa-IR: ایالت/استان

en: Country
fa-IR: کشور

en: Click here if you are not automatically redirected
fa-IR: اگر به صورت خودکار به آدرس مورد نظر منتقل نشدید ، اینجا را کلیک فرمایید .

en: January
fa-IR: ژانویه

en: February
fa-IR: فوریه

en: March
fa-IR: ماه مارس

en: April
fa-IR: آوریل

en: May
fa-IR: مه

en: June
fa-IR: ژوئن

en: July
fa-IR: ژولای

en: August
fa-IR: اوت

en: September
fa-IR: سپتامبر

en: October
fa-IR: اکتبر

en: November
fa-IR: نوامبر

en: December
fa-IR: دسامبر

en: Not found in Trash
fa-IR: چیزی در سطل زباله پیدا نشد

en: Transaction ID
fa-IR: شماره‌ی تراکنش

en: Gateway
fa-IR: درگاه

en: Type
fa-IR: نوع

en: Save
fa-IR: ذخیره کردن

en: Currency
fa-IR: واحد پول

en: Payment Gateways
fa-IR: دروازه‌های پرداخت

en: Please login to purchase %_plural%
fa-IR: لطفا برای خرید امتیاز وارد سایت شوید

en: Gift purchase from %display_name%.
fa-IR: خرید هدیه توسط %display_name% .

en: Gifting
fa-IR: هدیه دادن

en: Allow users to buy %_plural% for other users.
fa-IR: به کاربران اجازه ی خرید %_plural% برای سایر اعضای سایت را بدهید .

en: Allow users to buy %_plural% for content authors.
fa-IR: به کاربران اجازه ی خرید %_plural% برای نویسندگان مطالب را بدهید .

en: %s Payment Gateways
fa-IR: درگاه های پرداخت %s

en: Sandbox Mode
fa-IR: حالت جعبه شنی ( حالت تست بانکی می باشد که در آن بابت تراکنش ها هیچ وجهی کسر نمی گردد )

en: No purchases found
fa-IR: خریدی یافت نشد

en: Buy Now
fa-IR: همین الان بخرید

en: Please setup this gateway before attempting to make a purchase!
fa-IR: لطفا قبل از اینکه تلاش به انجام پرداختی کنید ، این درگاه را راه اندازی فرمایید .

en: Processing payment &hellip;
fa-IR: پردازش پرداخت &hellip;

en: Item Name
fa-IR: نام محصول

en: Description of the item being purchased by the user.
fa-IR: شرح محصولی که توسط کاربر خریداری می شود .

en: Medium
fa-IR: متوسط

en: Account ID
fa-IR: شناسه اکانت

en: Site Tag
fa-IR: تگ سایت

en: Incorrect Credit Card number
fa-IR: شماره کارت نامعتبر

en: The credit card entered is past its expiration date.
fa-IR: کارت بانکی وارد شده منقضی شده است ( تاریخ انقضای کارتتان را نگاه کنید )

en: The CVV2 number entered is not valid.
fa-IR: کد CVV2 وارد شده معتبر نمی باشد .

en: The bank routing number entered is not valid.
fa-IR: شماره مسیریاب بانک وارد شده معتبر نمی باشد .

en: The bank account number entered is not valid.
fa-IR: شماره حساب/کارت بانکی وارد شده معتبر نمی باشد.

en: Site ID
fa-IR: شناسه سایت

en: GW Password
fa-IR: گذرواژه GW

en: Pricing ID
fa-IR: شناسه بها

en: Logo URL
fa-IR: آدرس لوگو

en: IP Verification
fa-IR: تایید آی پی

en: Do not verify that callbacks are coming from Zombaio.
fa-IR: فراخوانی های برگشتی از سوی سامانه  Zombaio را تایید نکنید .

en: Language
fa-IR: زبان

en: Postback URL (ZScript)
fa-IR: آدرس Postback ( برای اسکریپت های سامانه Zombaio )

en: For this gateway to work, login to ZOA and set the Postback URL to the above address and click validate.
fa-IR: برای اینکه این درگاه به خوبی عمل کند ، باید وارد حساب خود در سامانه Zombaio شده و آدرس Postback را مطابق آدرس بالا وارد کرده و سپس تایید را بزنید .

en: Success
fa-IR: موفقیت

en: Thank you for your purchase
fa-IR: **ممنون از خرید و حمایتتان**

en: Account Email
fa-IR: آدرس ایمیل اکانت

en: Return to
fa-IR: بازگشت به

en: Product:
fa-IR: محصول :

en: Gift to:
fa-IR: هدیه به :

en: (author)
fa-IR: ( نویسنده )

en: Merchant Account Email
fa-IR: ایمیل اکانت مرچنت

en: Secret Word
fa-IR: کلمه ی رمز

en: Confirmation Email
fa-IR: ایمیل تایید پرداخت

en: Ask Skrill to send me a confirmation email for each successful purchase.
fa-IR: از  Skrill  (همون Moneybookers ) بخواید که برای هر تراکنش موفق براتون ایمیل بزنه .

en: Checkout Page
fa-IR: صفحه تسویه حساب

en: If left empty, your account email is used as title on the Skill Payment Page.
fa-IR: اگر این بخش را خالی بگذارید ، از ایمیل اکانتتان برای عنوان صفحه ی پرداخت  Skrill  استفاده خواهد شد .

en: The URL to the image you want to use on the top of the gateway. For best integration results we recommend you use logos with dimensions up to 200px in width and 50px in height.
fa-IR: آدرس عکسی که می خواید بالای صفحه ی پرداخت درگاه نمایش داده بشه . برای بهترین نتیجه و هماهنگی بهتر عکس با درگاه ، پیشنهاد می کنیم که نهایتا عرض عکس 200 پیکسل و ارتفاع آن 50 پیکسل باشد .

en: Confirmation Note
fa-IR: متن تایید پرداخت

en: Optional text to show user once a transaction has been successfully completed. This text is shown by Skrill.
fa-IR: متنی اختیاری که به محض موفقیت آمیز بودن پرداخت ، توسط  Skrill  به کاربر نمایش داده خواهد شد .
